flashsale_ps_blog_banner_en1

همانطور که در جریان هستید، از صبح امروز جمعه سیاه یا همان Black Friday آغاز شده است، که پیش از این درباره آن حسابی برایِ شما سخن گفته ایم. پیشتر نیز وعده داده بودیم که سونی به زودی لیست کامل تخفیفات جمعه سیاه فروشگاه پلی استیشن را منتشر خواهد کرد، که اَکنون این مهم محقق شده است.

درست است که بسیاری از خُرده فروشی هایِ آنلاین دنیا تخفیفات بسیار ویژه ای را برایِ کاربرانشان در نظر گرفته اند، اما تخفیفات رسمی سونی در فروشگاه پلی استیشن رنگ و بویِ دیگری دارد. سونی ساعاتی پیش رسماً اعلام کرده است که در یک حراج بزرگ، بازی ها و فیلم هایِ برتر فروشگاه پلی استیشن تا 70 درصد تخفیف خورده اند و هم اَکنون کاربران میتوانند از تخفیفات رؤیایی سونی بهره مند شوند.

کاربران کنسول پلی استیشن 4 سونی میتوانند بازی هایِ بزرگی چون The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition، Destiny – The Collection ،Grand Theft Auto 5 و بسیاری از بازی هایِ بزرگ دیگر را با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنند. همچنین، کاربران سرویس پلی استیشن پلاس میتوانند علاوه بر 70 درصد تخفیف در نظر گرفته شده، از 10 درصد تخفیف بیشتر نیز بهره مند شوند، که در مجموع میتوانند تا 80 درصد در خرید خود صرفه جویی کنند.

اما این همه ماجرا نیست و سونی پیشنهاد ویژه ای تا ساعت 8:00 صبح 29 نوامبر 2016 میلادی نیز برایِ کاربران خود در نظر گرفته است. کُلیه کاربران شبکه پلی استیشن سونی میتوانند تا ساعت و تاریخ مذکور کُد « D9NGJ7NF3L » را هنگام خرید وارد کنند و از 10 درصد تخفیف بیشتر برایِ خرید خود بهره مند شوند ( این قابلیت تنها برایِ یک بار قابل استفاده میباشد ).

31165695555_faeaaab0ee_b1

لیست کامل بازی ها و فیلم هایی که شامل تخفیف جمعه سیاه شده اند را میتوانید از طریق این لینک مشاهده کنید. توجه داشته باشید که این پیشنهادات فقط تا ساعت 8:00 صبح روز 29 نوامبر 2016 میلادی برقرار خواهند بود و پس از زمان تعیین شده این تخفیفات برداشته شده و بازی ها و فیلم ها به قیمت قبلی خود بازمیگردند.