android-5.1-lollipop-update

اگر با ما همراه بوده باشید، حتماً در جریان هستید که سونی موبایل از هفته گذشته انتشار بروزرسانی اَندروید 5.1.1 را با اولین عضو از خانواده بزرگ Z3، گوشی محبوب اکسپریا Z3 Compact آغاز کرد و با انتشار گسترده تر این بروزرسانی بسیاری از کاربران منتظر هستند تا به طور مستقیم آن را دریافت کنند.

در اولین روز هفته گذشته گوشی اکسپریا Z3 Compact موفق به دریافت این بروزرسانی شد و پس از گذشت تقریباً 1 روز گوشی اکسپریا Z3 موفق به دریافت این بروزرسانی شد و روند بروزرسانی با همین 2 گوشی در هفته گذشته متوقف شد. تا اینکه حدود 2 روز پیش روند بروزرسانی با نسخه LTE گوشی اکسپریا Z2 آغاز و صبح امروز نیز با انتشار این بروزرسانی برای گوشی پرطرفدار اکسپریا Z3 Dual که در کشور ایران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است روند بروزرسانی ها ادامه پیدا کرد.

با توجه به اینکه زمان انتشار این بروزرسانی در مناطق مختلف متفاوت است، معمولاً بسیاری از کاربران در پی آن هستند تا از وضعیت بروزرسانی در نقاط مختلف مطلع شوند. به همین خاطر و بر طبق سنت گذشته، جدولی تهیه کردیم که در آن آخرین وضعیت بروزرسانی گوشی ها در آن گنجانده شده است.

در این جدول لیست تمامی گوشی هایی که تا به این لحظه بروزرسانی اَندروید 5.1.1 را دریافت کرده اند به همراه مناطق آنها قرار گرفته است. این جدول به محض انتشار بروزرسانی در منطقه ای جدید آپدیت خواهد شد. پس برای دریافت آخرین وضعیت بروزرسانی محصول خود میتوانید از طریق همین مطلب در هر لحظه با خبر شوید.

 

[table id=20 /]