sony_pictures_entrance_ap
شاید بسیاری از شما اتفاق تلخی که سال گذشته برای سونی پیکچرز رخ داد را به یاد بیاورید. اواخر سال 2014 بود که یک گروه هکر ناشناس به سرورهای سونی پیکچرز حمله کرده و باید وارد شدن خسارات زیادی به سونی شدند. پس از این اتفاق اسناد محرمانه زیادی از سونی و اطلاعات زیادی از کارکنان سونی پیکچرز رسانه ای شد. با این که حدود هفت ماه از حمله سایبری به سرورهای سونی میگذرد اما هنوز مسبب اصلی این اتفاق مشخص نیست. هر چند که مظنون اصلی این حمله هکرهای کره شمالی هستند که اکران فیلم سینمایی مصاحبه به مذاق آنها خوش نیامده بود.

یکی از خبرگزاری های هالیوودی بعد از گذشت هفت ماه از این اتفاق در گزارشی ویژه از احتمال تولید یک فیلم با موضوع هک سرورهای سونی خبر داد. گفته میشود دو تن از مستندسازان آمریکایی نیز آمادگی خود را برای ساخت یک فیلم با موضوع حملات سایبری به سرورهای سونی اعلام کردند.

به هر حال این اتفاق برای همیشه در تاریخ سونی فراموش نخواهد شد. حمله سایبری عظیمی که خسارت بزرگی به سونی وارد کرد و هنوز نیز عاملان این اتفاق برای هیچ کس مشخص نیست. تئوری های متفاوتی از این ماجرا وجود دارد که احتمالا در این فیلم به نمایش گذاشته خواهند شد.

Hollywood Reporter