Sony_Xperia_M4_Aqua_3
به روزرسانی اندروید 6.0 مارشمالو، از چند ماه پیش با سری Z5 آغاز شد و پس از آن سری Z3 و Z2 نیز این آپدیت را دریافت کردند. اما کاربران گوشی های غیر از خانواده Z همچنان در انتظار دریافت این آپدیت نشستند.

برای کاربران یکی از گوشی های میان رده چه خبری میتواند بهتر از این باید که آپدیت اندروید 6.0 تاییدیه PTCRB را بدست آورده است. فریمور اندروید 6.0 مارشمالو هم اکنون برای اکسپریا M4 Aqua به تایید رسیده تا احساس کنیم بیش از همیشه به یک آپدیت پر هیجان نزدیک شده ایم.

در وبسایت PTCRB هم اکنون یک نسخه نرم افزاری جدید با شماره 26.3.A.0.131 برای اکسپریا M4 Aqua به تایید رسیده که نوع شماره آن نشان از یک آپدیت بسیار بزرگ دارد. اکسپریا M4 Aqua در حال حاضر نسخه 26.1.A.3.111 را اجرا میکند که ارتقای رقم دوم شماره ساخت از 1 به 3 نشان از یک به روزرسانی کامل دارد که چیزی جز اندروید 6.0 مارشمالو نمیتواند باشد.

هنوز مشخص نیست که چه زمانی این آپدیت به مرحله عرضه میرسد اما حالا که تاییدیه برای این دستگاه بدست آمده میتوانیم امیدوار باشیم که به زودی آپدیت مذکور به مرحله انتشار برسد. در کنار این دستگاه نیز حتما به روزرسانی اکسپریا M5، اکسپریا C4 و اکسپریا C5 Ultra نیز مراحل پایانی خود را سپری میکند. در روزهای آینده با ما همراه باشید تا در صورت انتشار آپدیت اندروید مارشمالو آن را به اطلاع شما برسانیم. ضمن این که میتوانید لحظه به لحظه به سرویس آپدیت یاب اکسپریا از وضعیت به روزرسانی گوشی خود با خبر باشید.
Xperia-M4-Aqua_26.3.A.0.131