img_2040
مراسم معرفی اکسپریا XZ در ایران، امشب با حضور جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه انجام شد. در این مراسم که پیش از این گزارش آن را به اطلاع شما رساندیم، آقای جیسون اسمیت، مدیرعامل جدید سونی موبایل خاورمیانه و آفریقا به سخنرانی پرداختند.

وی در این مراسم به معرفی اهداف این شرکت و برنامه های آینده در خصوص اکسپریا XZ پرداخت و این دستگاه را وسیله ای برای ارائه ارتباطات کارآمد معرفی کرد. متن کامل سخنرانی وی در مراسم معرفی اکسپریا XZ که امشب صورت گرفت به شرح زیر است.

خانم‌ها و آقایان، دوستان عزیز،

شب شما به‌خیر و به پیش‌نمایش تلفن هوشمند پرچم‌دار اکسپریا XZ ما در خاورمیانه خوش‌آمدید.

زمان هیجان‌انگیزی است و من بسیار افتخار می‌کنم که ما به ارائه محصولات و خدماتی هوشمند و با قابلیت شخصی‌سازی فزاینده، برای مصرف کننده ادامه می‌دهیم. این‌ها تنها نمونه‌های نمایش فناوری نیستند بلکه ارتباطات شما را کارآمدتر می‌کنند و شما را با یکدیگر مرتبط می‌سازند.

استراتژی آیندهٔ Sony Mobile ادامهٔ ارائه محصولاتی است که در نزدیک‌ترین نقطه به شما، مصرف‌کنندگان، قرار می‌گیرند. و دوستان عزیز، امشب من می خواهم این استراتژی آینده را با شما در میان بگذارم.

ما می‌خواهیم شما را برای انجام کارهای بیشتر توانمندتر سازیم و ارتباطات شما را سریعتر و راحت تر کنیم. ما می‌خواهیم با درک هوشمند نیازهای، فعالیت‌ها و رفتارهای شما از ارتباطات ساده فراتر رویم. این باور ماست که یک دستگاه «هوشمند» باید ارتباطات را بدون دردسر مقدور سازد و زندگی خوشایندی برای شما ایجاد کند.

من افتخار می کنم که تلفن هوشمند پرچم‌دار جدیدمان، اکسپریا XZ، در ایران به شما معرفی می کنم. از ماه پیش، زمانی که ما اکسپریا XZ را در نمایشگاه IFA در برلین به نمایش گذاشتیم، شاهد بازخوردهای مثبت و ابراز علاقهٔ چشم‌گیری به این محصول بوده‌ایم. اکسپریا XZ نگینی است بر تاج ما و پیشرفت بزرگی است که در تلفن‌های هوشمند ایجاد کرده‌ایم.

اکسپریا XZ با بهره‌گیری از تکنولوژی های پیشرفته SONY ، شامل حسگر تصویر Exmor RS برای موبایل، لنز G و موتور پردازش تصویر BIONZ برای موبایل، به یکی از پیشرفته‌ترین دوربین‌ها در تلفن‌های هوشمند مجهز است. ما آن را فناوری ردیابی سه گانه تصویر نامیده‌ایم. شما به‌لطف این فناوری می‌توانید هر لحظه‌ای را به‌محض دیدن آن ثبت کنید، بدون هیچ‌گونه تارشدگی، در روز یا شب و با رنگ‌هایی واقعی.

اکسپریا XZ نه‌تنها مملو از فناوری‌های فوق‌العاده و قدرتمند است، بلکه بسیار زیبا طراحی شده است و تناسبی کم‌نظیر بین طراحی، فناوری و شما، ایجاد می‌کند.

و حالا اجازه دهید نگاهی مختصر به بقیهٔ محصولات هوشمندی که توسط Sony Mobile به شما ارائه می‌شوند، بیاندازیم. درحالی‌که ما برای نوآوری در محصولات در حوزهٔ ارتباطات شناخته شده‌ایم، اکنون در مرحله‌ای پیشرفته از محصولات هوشمندمان هستیم که شما را قادر می‌سازند به‌شیوه‌ای طبیعی تر و صمیمی تر تعامل کنید. ما با این «محصولات هوشمند» در حال کاوش فرصت‌های نامحدودِ نوآوری در محصولات در فناوری ارتباطات هستیم.

اکسپریا Ear « گوشی دستیار شخصی » ما، محصول هوشمندِ Hands free است که شیوهٔ جدید برقراری ارتباط را ارائه می‌کند. اکسپریا Ear به شما اجازه می‌دهد زمانی که در حال حرکتید یا به انجام چند کار مشغولید، بدون دخالت دست، ارتباط برقرار کنید و اطلاعات و راهنمایی‌های مفیدی ارائه می‌کند. اکسپریا Ear تعامل صوتی طبیعی و قابل اعتمادی را ارائه می‌کند و با عملکردی حسی و با اتصال بی‌سیم به تلفن هوشمند شما، به فرمان‌های صوتی پاسخ می‌دهد.

محصولات هوشمند دیگر اکسپریا ما، « اکسپریا Agent و اکسپریا Projector » همگام با کاوش امکانات بیشتر برای ایجاد فرصت‌های جدیدی در قلمرو تعامل با مردم، به تکامل خود ادامه می‌دهند.

از حضور شما در برنامهٔ امشب سپاسگزارم.
برایتان شبی دلپذیر و تجربه‌هایی فوق‌العاده با Sony Mobile آرزو می‌کنم.

jason-smith-2