sony-xperia-z3-z2-front-double-view-window

تصور کنید بعد از صرف هزینه ای تقریبا زیاد برای خرید یک گوشی هوشمند رده بالا، بعد از مدتی استفاده در یک اتفاق ساده گوشی از دستتان سر بخورد و با شدت به زمین برخورد کند. اگر شما یکی از صاحبان اکسپریا +Z3 باشید، حتما از شاهکار طراحی و زیبایی آن با خبرید، اما بعد از وارد شدن یک ضربه ناگهانی آن هم خارج از حد استاندارد، آیا هنوز هم گوشی محبوبتان همان شکل و قیافه سابق خود را حفظ خواهد کرد؟!

در بعضی از مواقع قطعا پاسخ شما “نه” خواهد بود. پس بهتر است از همین حالا به فکر خرید یک قاب محافظ با سلیقه و انتخاب خودتان باشید تا در صورت برخورد و آسیب های اتفاقی وارد شده به گوشی تان، خیالتان نسبت به قبل آسوده تر باشد. کاورها و قاب های محافظ قطعا تا حد زیادی جلوی ضربات احتمالی به گوشی تان را خواهند گرفت. پس خرید یکی از آنها که معمولا قیمت گرانترین نوع آن، شاید از 100 هزارتومان نیز تجاوز نکند، کار عاقلانه ای به نظر میرسد.

اما از این پندهای اخلاقی که بگذریم! یکی از مشکلاتی که باعث میشود تا کاربران به خرید کاور یا قاب ها محافظ گوشی تمایلی نداشته باشند شکل و شمایل برخی از آنهاست که باعث میشوند زیبایی خود گوشی کاملا در پشت این قاب ها پنهان شود. اما در این بین قطعا مواردی هم هستند که در عین محافظت از گوشی شما، خللی در ظاهر و زیبایی آن وارد نمیکنند. قصد ما نیز با نمایش دادن 10 عدد از بهترین های قاب های محافظ این است که شما بتوانید با انواع آن از نظر ظاهری آشنا شوید تا اگر قصد خرید یکی از آنها را داشتید بهتر بتوانید تصمیم گیری کنید. البته شاید فقط تعداد محدودی از این موارد در بازار داخلی موجود باشد ولی میتوانید از طریق برخی سایت های معتبر خارجی نیز قاب محافظ دلخواهتان را خریداری کنید. در ادامه میتوانید ده عدد از بهترین کاورها و قاب های محافظ متناسب با اکسپریا +Z3 مشاهده نمایید.
شما از بین این ده موارد کدامیک را بیشتر میپسندید؟!

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10