screenshot-38-1
سونی موبایل ایران، اکسپریا XZ را برای مشتریان و خریداران اولیه این دستگاه با پیشنهادات ویژه ای عرضه کرد. هدیه ای که سونی برای این دستگاه در ایران در نظر گرفته بود، بر خلاف اکسپریا X، تنها به صورت کارت هدیه نقدی بود که البته مبلغ آن نسبت به اکسپریا X افزایش داشت.

اولین دوره کارت هدیه اکسپریا XZ، با مبلغ 350 هزار تومان حدود یک ماه پیش روی مشتریان قرار داشت تا آنهایی که در اولین روزهای ورود اکسپریا XZ به ایران، این دستگاه را خریداری میکنند از مبلغ بیشتری به عنوان هدیه بهره مند شوند.

از روز گذشته، کارت هدیه نقدی اکسپریا XZ به مبلغ 250 هزار تومان کاهش پیدا کرد. کارت هدیه نقدی 250 هزار تومانی از 15 آبان شروع شد تا این فرصت همچنان برای علاقه مندان به اکسپریا XZ برای برخورداری از هدیه باقی باشد.

کارت هدیه نقدی 250 هزار تومانی، بر اساس اطلاعات بدست آمده تا این لحظه، قرار است تا روز 28 آبان به همراه اکسپریا XZ به دست مشتریان برسد. اطلاعات تکمیلی در مورد تمدید این کارت هدیه یا کاهش ارزش آن پس از پایان این دوره را در آینده به اطلاع شما خواهیم رساند. پس اگر شما به دنبال خرید اکسپریا XZ هستید، میتوانید از فروشگاه های آنلاین تکنولایف و یا نگین خاورمیانه این دستگاه را همراه با کارت هدیه دریافت کنید. ضمنا در صورتی که به صورت حضوری نسبت به خرید اکسپریا XZ اقدام میکنید نیز از طریق نمایندگی های مجاز سونی به آدرس زیر، میتوانید کارت های هدیه خود را دریافت کنید.

تهران: خیابان جمهوری، پاساژ علاءالدین
تهران: خیابان ولیعصر، نبش میرداماد، مرکز کامپیوتر پایتخت
اصفهان: خیابان فردوسی،بازارموبایل اصفهان
اهواز: خیابان نادری، مرکز خریدآرین
تبریز: بازار موبایل تبریز
رشت: خیابان لاکانی، فروشگاه کاوه
شیراز: خیابان توحید، مرکز خرید صوت و تصویر
قم: مرکز خرید الزهرا
کرج: برج میلاد کرج
کرمانشاه: مرکز خرید ارگ، فروشگاه سنتر
مشهد: خیابان احمدآباد،پاساژ بازارچه
یزد: خیابان کاشانی، مجتمع شهاب