DSC_0019~44
همانطور که میدانید سونی به زودی آپدیت کیت کت را برای گوشی های باقیمانده خانواده Z اکسپریا منتشر میکند. این آپدیت بر اساس وعده سونی در ماه می که از فردا آغاز میشود منتشر خواهد شد. به همین خاطر کاربران و علاقه مندان به این دستگاه بی صبرانه منتظر این اتفاق هستند.

هفته گذشته بود که جزئیات فریمور کیت کت برای اکسپریا Z منتشر شد و ما هم اکنون میدانیم که آپدیت اندروید 4.4.2 برای این دستگاه با شماره ساخت 10.5.A.0.227 منتشر خواهد شد.

البته دوملرد چند روز قبل نسخه غیر رسمی این فریمور را که بر اساس سورس اصلی آن ساخته شده منتشر کرد و بسیاری از علاقه مندان توانستند پیش از عرضه رسمی آپدیت آن را تجربه کنند.

هر چند که این آپدیت هنوز به طور رسمی توسط سونی عرضه نشده اما نسخه منتشره توسط دوملرد را میتوانیم نمونه تقریبا نهایی این آپدیت بدانیم. شاید تنها تفاوت های نسخه دوملرد با نسخه ای که توسط سونی عرضه خواهد شد بهبود های جزئی در سرعت و عملکرد آن باشد.

ما برای مشاهده جزئیات آپدیت کیت کت اکسپریا Z یک ویدئو با همین فریمور برای شما قرار دادیم که میتوانید به خوبی ویژگی های اضافه شده به اکسپریا Z در اندروید 4.4.2 را مشاهده کنید.

 

مروری بر اکسپریا Z با اندروید ۴٫۴٫۲ رسمی

مروری بر اکسپریا Z با اندروید ۴٫۴٫۲ رسمی

 

DSC_0020~42 DSC_0021~41 DSC_0019~44 (1)