05 (3)
همانطوری که پیش از این وعده داده بودیم، قصد داریم تا تابستان امسال را متفاوت تر از سال های قبل پشت سر بگذاریم. سایت تخصصی اکسپریا از سه هفته قبل، جشنواره تابستانی خود را آغاز کرد که در این طرح هر هفته، یک مسابقه ویژه برای کاربران و همراهان همیشگی خود در نظر دارد.

تا به امروز سه مرحله از مسابقه اکسپریا شناسی را با حمایت فروشگاه تکنولایف برگزار کردیم. سومین مسابقه اکسپریا شناسی، هفته گذشته برگزار شد که در آن ما تصویری را به صورت تار شده قرار دادیم که شما باید نام آن را حدس میزدید.

تصویری که ما به عنوان سوال مسابقه در هفته گذشته برای شما قرار داده بودیم مربوط به گوشی اکسپریا ZL بود. دکمه های مجازی دستگاه در بالا و به صورت برعکس قرار گرفته اند که نشان میدهد تصویر مذکور به صورت برعکس نمایش داده شده است. با این حال دوربین جلوی دستگاه در اینجا بالای تصویر است که با چرخش 180 درجه ای دوربین جلوی دستگاه پایین دستگاه قرار میگیرد. تنها گوشی هوشمند از سونی هم که دوربین جلوی آن در پایین دستگاه قرار دارد چیزی نیست جز اکسپریا ZL


سوال مسابقه هفته گذشته ما تقریبا سخت ترین سوال در بین سه مسابقه گذشته بود با این حال حدود 34 درصد شرکت کنندگان به آن پاسخ صحیح دادند. از بین شرکت کنندگان نیز بر اساس قرعه کشی، نفر برنده انتخاب شد که در مسابقه شماره سوم به صورت زیر میباشد.

نام برنده  شماره تعداد افراد معرفی کرده به مسابقه
آرمین شهام
672****0903 یک نفر

و اما مسابقه شماره چهارم:
چهارمین مسابقه اکسپریا شناسی در این هفته با یک اسپانسر جدید و یک سوال چالشی پیش روی شما است. در این هفته کلینیک تخصصی وب ویکن به عنوان حامی سایت تخصصی اکسپریا این مسابقه را برگزار خواهد کرد و در نهایت به برنده مبلغ 5 میلیون ریال جایزه نقدی اهدا خواهد شد. مثل همیشه برای بالارفتن شانس برنده شدن، دوستان و آشنایان خود را به شرکت در این مسابقه دعوت کنید.


سوال مسابقه:
سونی یکی از کمپانی هایی است که در گوشی های اکسپریا تنوع رنگ بالایی دارد. از سال 2013 تا به امروز، سونی از کدام رنگ (به جز رنگ سفید و مشکی) در گوشی های اکسپریا بیشتر استفاده کرده است؟ شما باید نام رنگی که سونی در سه سال گذشته بیشتر از بقیه از آن در گوشی های اکسپریا استفاده کرده را در بخش پاسخ مسابقه وارد کنید.


چند نکته: در اینجا نام رسمی رنگ ها مورد نظر بوده و هر رنگ نیز مستقل است. به طور مثال رنگ طلایی که سری Z5 به کار رفته و رنگ طلایی لیمویی سری X دو رنگ کاملا مجزا هستند. به استثنا رنگ مشکی گرافیتی که در اینجا همان رنگ مشکی محاسبه شده است. پس به جز رنگ سفید، مشکی و مشکی گرافیتی، از بین تمامی رنگ هایی که سونی سابقه استفاده از آنها را در گوشی های خود دارد یکی را انتخاب کنید.


راهنمای مسابقه: شما میتوانید با مراجعه به بخش محصولات در سایت تخصصی اکسپریا، مشخصات تمامی گوشی های اکسپریا از جمله رنگ بندی را دریافت کنید.

برای ورود به بخش محصولات کلیک کنید.


توضیحات در خصوص شرکت در مسابقه:
– درج نام و نام خانوادگی، ایمیل و شماره تماس برای شرکت در مسابقه الزامی است.
– تمام مشخصات فردی باید به صورت صحیح وارد شود. هر گونه اطلاعات غلط در مورد مشخصات فردی شانس برنده شدن در این مسابقه را از شما خواهد گرفت.
– شما میتوانید این مسابقه را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید تا در آن شرکت کنند و در بخش ایمیل معرفی ایمیل شما را وارد کنند. هر یک نفر که به واسطه معرفی شما در این مسابقه شرکت کند شانس برنده شدن شما را در این مسابقه افزایش میدهد.
– شرکت در مسابقه فقط از طریق فرم زیر مورد پذیرش است. پس از ارسال پاسخ در بخش دیدگاه ها یا ارسال به ایمیل پشتیبانی سایت و … خودداری کنید.

 

این مسابقه از همین لحظه آغاز و تا پایان روز چهارشنبه 3 شهریور ادامه خواهد داشت.

مسابقه اکسپریا شناسی - شماره چهارم