photo_2016-07-28_21-35-33
همانطوری که پیش از این وعده داده بودیم، قصد داریم تا تابستان امسال را متفاوت تر از سال های قبل پشت سر بگذاریم. سایت تخصصی اکسپریا از این هفته، جشنواره تابستانی خود را آغاز میکند و هر هفته، یک مسابقه ویژه برای کاربران و همراهان همیشگی خود در نظر دارد.

جشنواره تابستانی ما با عنوان مسابقه اکسپریا شناسی، از این هفته کار خود را آغاز کرده و در اولین هفته با یک سوال نسبتا ساده، شما را به چالش جدیدی دعوت میکند.

در اولین هفته فروشگاه تکنولایف به عنوان یکی از همکاران تجاری سایت تخصصی اکسپریا حامی ما خواهد بود و از طرف این فروشگاه به برنده یک عدد دستبند هوشمند SWR10 سونی اعطا خواهد شد. بدیعی است که حضور بیشتر شما در این مسابقه موجب دلگرمی ما خواهد بود و ما نیز میتوانیم مسابقه های آینده را با شور بیشتر و جوایز ارزنده تری برگزار کنیم.

Sony_Smart_Band_White_360_720_50-47
مسابقه شماره یک
و اما سوال اولین مسابقه اکسپریا شناسیِ ما چیست؟ تصویری که در پایین مشاهده میکنید، کاورِ یکی از گوشی های اکسپریا است. از ظاهر این قاب و با توجه به محل قرارگیری دوربین و … این کاور متعلق به کدامیک از گوشی های سونی است؟ فقط کافیست که در فرم زیر پس از تکمیل اطلاعات مربوط به خود نام گوشی مورد نظر را بنویسید.
M6258p3xgL5BvkRnIsBfBw_r (1)

توضیحات در خصوص شرکت در مسابقه:
– درج نام و نام خانوادگی، ایمیل و شماره تماس برای شرکت در مسابقه الزامی است.
– تمام مشخصات فردی باید به صورت صحیح وارد شود. هر گونه اطلاعات غلط در مورد مشخصات فردی شانس برنده شدن در این مسابقه را از شما خواهد گرفت.
– شما میتوانید این مسابقه را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید تا در آن شرکت کنند و در بخش ایمیل معرفی ایمیل شما را وارد کنند. هر یک نفر که به واسطه معرفی شما در این مسابقه شرکت کند شانس برنده شدن شما را در این مسابقه افزایش میدهد.
– شرکت در مسابقه فقط از طریق فرم زیر مورد پذیرش است. پس از ارسال پاسخ در بخش دیدگاه ها یا ارسال به ایمیل پشتیبانی سایت و … خودداری کنید.

 


راهنمای مسابقه: این قاب هم اکنون در فروشگاه تکنولایف موجود و به فروش میرسد.


مسابقه از همین لحظه آغاز و تا ساعت 23 روز چهارشنبه 13 مرداد ادامه خواهد داشت. در پایان از بین افرادی که پاسخ صحیح را ارسال کردند به قید قرعه از طرف فروشگاه تکنولایف یک عدد دستبند هوشمند سونی اعطا خواهد شد. دوستانِ خود را به این مسابقه دعوت کنید تا در قرعه کشی از شانس بیشتری برای برنده شدن برخوردار گردید.

مهلت شرکت در مسابقه به پایان رسیده است