32653231
همانطوری که پیش از این وعده داده بودیم، قصد داریم تا تابستان امسال را متفاوت تر از سال های قبل پشت سر بگذاریم. سایت تخصصی اکسپریا از دو هفته قبل، جشنواره تابستانی خود را آغاز کرد که در این طرح هر هفته، یک مسابقه ویژه برای کاربران و همراهان همیشگی خود در نظر دارد.

هفته گذشته دومین مرحله مسابقه اکسپریا شناسی با حمایت فروشگاه تکنولایف برگزار شد که در مرحله دوم، دو جایزه برای برندگان مسابقه در نظر گرفته شد.

مسابقه هفته گذشته به صورت سوال بود که ما توضیحاتی در خصوص یکی از گوشی های اکسپریا ارائه کردیم که با کمک آن شما باید نام گوشی را حدس میزدید. پاسخ سوال هفته گذشته را بسیاری از شما درست حدس زدید. بر اساس مشخصاتی که ما ذکر کردیم جواب اکسپریا Z5 Compact بود که در نهایت از بین شرکت کنندگان دو نفر به قید قرعه برنده هدست های بلوتوث MBH10 سونی شدند.

نام برنده  شماره تعداد افراد معرفی کرده به مسابقه
سجاد دارابی فرد
847****0933 0 نفر
آرین مرجانی
873****0901 0 نفر

اما مسابقه شماره سوم:
در این هفته نیز فروشگاه تکنولایف، همراه و پشتیبان ما در برگزاری مسابقه اکسپریا شناسی است. این هفته از بین افرادی که به درستی پاسخ دهند، به یک نفر پاوربانک 5000 میلی آمپری سونی اهدا خواهد شد.

سوال مسابقه این هفته نیز حدس نام یکی از گوشی های اکسپریا است. ما در زیر تصویر یکی از گوشی های اکسپریا را به صورت تار شده قرار دادیم که شما باید مدل آن را حدس بزنید.

22222

توضیحات در خصوص شرکت در مسابقه:
– درج نام و نام خانوادگی، ایمیل و شماره تماس برای شرکت در مسابقه الزامی است.
– تمام مشخصات فردی باید به صورت صحیح وارد شود. هر گونه اطلاعات غلط در مورد مشخصات فردی شانس برنده شدن در این مسابقه را از شما خواهد گرفت.
– شما میتوانید این مسابقه را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید تا در آن شرکت کنند و در بخش ایمیل معرفی ایمیل شما را وارد کنند. هر یک نفر که به واسطه معرفی شما در این مسابقه شرکت کند شانس برنده شدن شما را در این مسابقه افزایش میدهد.
– شرکت در مسابقه فقط از طریق فرم زیر مورد پذیرش است. پس از ارسال پاسخ در بخش دیدگاه ها یا ارسال به ایمیل پشتیبانی سایت و … خودداری کنید.

 

مهلت شرکت در مسابقه به پایان رسیده است.