#3
همانطوری که پیش از این وعده داده بودیم، قصد داریم تا تابستان امسال را متفاوت تر از سال های قبل پشت سر بگذاریم. سایت تخصصی اکسپریا از این هفته، جشنواره تابستانی خود را آغاز میکند و هر هفته، یک مسابقه ویژه برای کاربران و همراهان همیشگی خود در نظر دارد.

اولین مرحله از مسابقه اکسپریا شناسی هفته گذشته با حمایت فروشگاه تکنولایف برگزار شد. تکنولایف این هفته نیز حامی ما در برگزاری مسابقه اکسپریا شناسی است. بدیهی است که حضور بیشتر شما در این مسابقه موجب دلگرمی ما خواهد بود و ما نیز میتوانیم مسابقه های آینده را با شور بیشتر و جوایز ارزنده تری برگزار کنیم.

هفته گذشته سوال مسابقه، تصویری از یک کاور بود که شما باید مدل گوشی سازگار با آن را حدس میزدید!!! و اما جواب سوالِ مسابقه هفته گذشته را بسیاری از شما به درستی حدس زده بودید..


بر اساس محل قرار گیری دوربین و همچنین اسپیکر، تنها گوشی سازگار با کاور مورد نظر اکسپریا T3 است. همانطور که در متن مسابقه هفته گذشته نیز اشاره کردیم این قاب در فروشگاه تکنولایف نیز موجود بود.

و اما برنده مسابقه هفته اول: همانطور که در هفته گذشته نیز گفتیم، برنده مسابقه از بین تمامی افرادی که پاسخ صحیح را ارسال کردند با قرعه کشی انتخاب خواهد شد. در قرعه کشی افرادی که کاربران بیشتری را به مسابقه دعوت کردند از امتیاز بیشتری برخوردار بودند.

نام برنده  شماره تعداد افراد معرفی کرده به مسابقه
سید سجاد اکرامی 106****0936 یک نفر

اما مسابقه شماره دوم:
این هفته نیز با حمایت تکنولایف سایت تخصصی اکسپریا مسابقه ای دیگر را برای شما تدارک دیده است. جایزه این هفته ما هدست بلوتوث MBH10 سونی است که به دو نفر از برندگان اعطا خواهد شد.

MBH10-prodbeauty-white-e8bdd3e3e1d0f797f6084de4f16457c8


سوال مسابقه شماره دوم:
موضوع مسابقه شماره دو اکسپریا شناسی ما همانند هفته گذشته حدس نام گوشی است. اما این بار به روشی دیگر! ما در پایین برخی از مشخصات یکی از گوشی های هوشمند اکسپریا را آوردیم. از توضیحاتی که در پایین درج کردیم شما باید نام گوشی مورد نظر را حدس بزنید!

یک گوشی هوشمند مقاومت در برابر آب از سونی با وزن 138 گرم که از شبکه های 4G پشتیبانی میکند. این دستگاه دارای دو اسپیکر در بالا و پایین بوده و دوربین سلفی این دستگاه مجهز به روشنایی هوشمند (HDR) است. باتری این دستگاه 2700 میلی آمپر بر ساعت و حافظه خارجی نیز قابل ارتقا تا 200 گیگابایت است.

راهنمای مسابقه: شما میتوانید از بخش محصولات، مشخصات تمامی گوشی های اکسپریا را مشاهده کنید.

توضیحات در خصوص شرکت در مسابقه:
– درج نام و نام خانوادگی، ایمیل و شماره تماس برای شرکت در مسابقه الزامی است.
– تمام مشخصات فردی باید به صورت صحیح وارد شود. هر گونه اطلاعات غلط در مورد مشخصات فردی شانس برنده شدن در این مسابقه را از شما خواهد گرفت.
– شما میتوانید این مسابقه را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید تا در آن شرکت کنند و در بخش ایمیل معرفی ایمیل شما را وارد کنند. هر یک نفر که به واسطه معرفی شما در این مسابقه شرکت کند شانس برنده شدن شما را در این مسابقه افزایش میدهد.
– شرکت در مسابقه فقط از طریق فرم زیر مورد پذیرش است. پس از ارسال پاسخ در بخش دیدگاه ها یا ارسال به ایمیل پشتیبانی سایت و … خودداری کنید.

 

مهلت شرکت در مسابقه به پایان رسیده است