gadgetnews-contest-2

فکر می کنم دیگر کاربران عزیز ما با روال هر پنج شنبه وب سایت گجت نیوز آشنا شده باشند. بله یکبار دیگر پنج شنبه آمده و با مسابقه هفتگی گجت نیوز در خدمت شما هستیم. به تازگی بخش جدیدی در وب سایت گجت نیوز با عنوان ” مسابقه هفته ” راه اندازی شده که هر هفته با طرح سوالاتی جذاب، ضمن سرگرم کردن کاربران، توانایی های آنها خصوصا در زمینه آشنایی با تکنولوژی های روز را به چالش می کشد. همچنین هر هفته به 3 نفر از برندگان مسابقه جوایزی اهدا خواهد شد.پس از استقبال کابران از مسابقه هفته گذشته ، امروز شما را دعوت می کنیم در مسابقه این هفته گجت نیوز شرکت کنید.

بدون شک بسیاری از کاربران ما با وب سایت گجت نیوز ( Gadgetnews.ir ) آشنایی داشته و پیگیر مطالب این سایت می باشند. اما برای آنهایی که تاکنون گذرشان به گجت نیوز نیوفتاده است باید بگوییم، گجت نیوز یکی از وب سایت های مطرح فارسی در زمینه انتشار آخرین اخبار علمی و فناوری و همچنین بررسی تخصصی گجت های مختلف است که از سال 1390 شروع به کار کرده است.

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم، گجت نیوز به تازگی بخش جدید مسابقه را راه اندازی کرده که کاربران می توانند در آن شرکت کرده و هرهفته جایزه برنده شوند. مسابقه گجت نیوز پنج شنبه هر هفته برگذار، و به 3 نفر از برندگان آن جوایزی اهدا خواهد شد.

شیوه طراحی سوالات مسابقه گجت نیوز در نوع خود جالب است. در این مسابقات سعی شده تا میزان آشنایی شما با گجت های روز را به شکلی متفاوت مورد آزمایش قرار داده شود.

در این سری از مسابقات، تصویر یکی از گجت هایی که هم اکنون در بازار موجود بوده و ممکن است شما هم با آن سروکار داشته باشید به شکلی مجهول قرار داده شده است. شما می بایست گجت درون تصویر را حدث زده و در فرم مخصوص مسابقه از میان گزینه های موجود ، مورد صحیح را انتخاب کنید.

جایزه این هفته : سه دستگاه مونوپاد شاتردار کابلی Z06-4 به همراه پک لنز سه تایی واید فیش آی و ماکرو

خب صحبت را کوتاه کرده و از شما دعوت می کنیم برای شرکت در مسابقه این هفته گجت نیوز ، اینجا کلیک کنید

اسامی برندگان و پاسخ صحیح مسابقه 22 بهمن گجت نیوز