gadgetnews

بار دیگر گجت نیوز قرار است سورپرایزمان کند. پس از جایزه‌ی قبلی که یک دستگاه گوشی گلکسی اس ۶ اج پلاس بود، حال قرار است گجت نیوز با یک مسابقه‌ی دیگر و یک جایزه‌ی نفیس دیگر دقایق خوشی را برایمان رقم زند. اگر از طرفداران مسابقه گجت نیوز باشید با روال آن آشنایی خواهید داشت، این بار گجت نیوز برای شما یک عدد دوربین دیجیتال نیکون مدل Coolpix S2900 در نظر گرفته تا با آن لحظات خوش خود را با آن ثبت کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

بی‌‌شک بسیاری از کاربران ما با وب سایت گجت نیوز (Gadgetnews.ir) آشنایی داشته و پیگیر مطالب این سایت هستند. اما برای آنهایی که تاکنون گذرشان به گجت نیوز نیوفتاده است باید بگوییم، گجت نیوز یکی از وب سایت های مطرح فارسی در زمینه انتشار آخرین اخبار علمی و فناوری و همچنین بررسی تخصصی گجت های مختلف است که از سال ۱۳۹۰ شروع به کار کرده است.

گجت نیوز چند هفته‌ای‌ست بخش جدید مسابقه را راه اندازی کرده که کاربران می توانند در آن شرکت کرده و هرهفته جایزه برنده شوند. مسابقه گجت نیوز پنج شنبه هر هفته برگزار شده، و به برندگان آن جوایزی اهدا خواهد شد.

سوال مسابقه این هفته

برای شرکت در مسابقه کافی‌ست که به صفحه‌ی مربوط به مسابقه این هفته گجت نیوز بروید تا تصویری شلوغ و پر از جزئیات را مشاهده کنید. حال باید با دقت تعداد پانداهایی که در تصویر وجود دارد را شمرده و سپس در فرمی که انتها‌ی پست مسابقه قرار دارد، پاسخ صحیح را انتخاب و مشخصات خود را وارد کرده و ارسال کنید. البته پیشنهاد ما به شما این است که به خوبی دقت کنید.

جایزه این هفته : یک عدد دوربین دیجیتال نیکون مدل Coolpix S2900

برای شرکت در مسابقه این هفته گجت نیوز ، اینجا کلیک کنید

اسامی برندگان و پاسخ صحیح مسابقه ۲۷ اسفند گجت نیوز