gadgetnews-content-21

اجازه دهید همین ابتدای مطلب این موضوع را روشن کنیم ، چالش امروز مسابقه گجت نیوز بسیار سخت، اما جذاب و سرگرم کننده است.بله یک مسابقه دیگر از وب سایت گجت نیوز با جایزه ای قابل توجه.

بدون شک بسیاری از کاربران ما با وب سایت گجت نیوز ( Gadgetnews.ir ) آشنایی داشته و پیگیر مطالب این سایت می باشند.اما برای آنهایی که تاکنون گذرشان به گجت نیوز نیوفتاده است باید بگوییم، گجت نیوز یکی از وب سایت های مطرح فارسی در زمینه انتشار آخرین اخبار علمی و فناوری و همچنین بررسی تخصصی گجت های مختلف است که از سال 1390 شروع به کار کرده است.

گجت نیوز چند هفته ای‌ست بخش جدید مسابقه را راه اندازی کرده که کاربران می توانند در آن شرکت کرده و هرهفته جایزه برنده شوند.مسابقه گجت نیوز پنج شنبه هر هفته برگذار، و به برندگان آن جوایزی اهدا خواهد شد.

سوال مسابقه این هفته

مسابقه امروز با دفعات قبل تفاوت دارد و اینبار می‌خواهیم سخت‌ترین مسابقه‌ای که تاکنون در گجت نیوز برگزار شده را تقدیم شما کنیم. این بار در یک تصویر تفاوت‌هایی ایجاد کرده‌ایم و شما باید تعداد تغییراتی که وجود دارد را حدس بزنید. در حقیقت با مشاهده‌ی تصویر شماره 1 باید بگویید که چند آبجکت یا شیء به تصویر شماره 2 اضافه شده که در تصویر شماره یک وجود ندارد.

جایزه این هفته : یک دستگاه تبلت Lenovo TAB 2 A7-10F Tablet – 8GB

برای شرکت در مسابقه این هفته گجت نیوز ، اینجا کلیک کنید

اسامی برندگان و پاسخ صحیح مسابقه 20 اسفند گجت نیوز