gadgetnews-contest-1

بازهم پنج شنبه شب و یک مسابقه دیگر از گجت نیوز. همانطور که می دانید یکی از بزرگترین رویداد های صنعت خودرو یعنی نمایشگاه خودرو ژنو ( 2016 Geneva Motor Show ) در جریان است.به همین مناسبت مسابقه این هفته گجت نیوز هم حال و هوای خودرویی به خود گرفته.در مسابقه امروز تصویر یک خودرو اندکی نامفهوم شده و شما می بایست آن را تشخیص دهید.به دو نفر از برندگان این مسابقه هم دو دستگاه دستبند هوشمند سلامتی سونی اسمارت بند تاک ( Sony Smart Band Talk ) هدیه داده خواهد شد.

بدون شک بسیاری از کاربران ما با وب سایت گجت نیوز ( Gadgetnews.ir ) آشنایی داشته و پیگیر مطالب این سایت می باشند.اما برای آنهایی که تاکنون گذرشان به گجت نیوز نیوفتاده است باید بگوییم، گجت نیوز یکی از وب سایت های مطرح فارسی در زمینه انتشار آخرین اخبار علمی و فناوری و همچنین بررسی تخصصی گجت های مختلف است که از سال 1390 شروع به کار کرده است.

گجت نیوز به تازگی بخش جدید مسابقه را راه اندازی کرده که کاربران می توانند در آن شرکت کرده و هرهفته جایزه برنده شوند.مسابقه گجت نیوز پنج شنبه هر هفته برگذار، و به برندگان آن جوایزی اهدا خواهد شد.

سوال مسابقه این هفته

علاقمندان به صنعت خودرو حتما اطلاع دارند که یکی از بزرگترین رویدادهای این صنعت یا همان نمایشگاه خودرو ژنو ( 2016 Geneva Motor Show ) در حال برگزاری است و کمپانی های بزرگ خودرسازی جهان ، آخرین دستاوردهای خود را به این رویداد بزرگ آورده اند.به همین مناسبت،  امروز گجت نیوز سوال مسابقه این هفته را از میان خودروها انتخاب کرده و با مجهول کردن تصویر یک خودرو ، شما را برای حدس زدن آن به چالش می کشد.

جایزه این هفته : دو دستگاه دستنبد هوشمند سلامتی سونی اسمارت بند تاک ( Sony Smart Band Talk )

برای شرکت در مسابقه این هفته گجت نیوز ، اینجا کلیک کنید

اسامی برندگان و پاسخ صحیح مسابقه 6 اسفند گجت نیوز