به نظر می رسد که مشخصات پرچمدار جدید سامسونگ، سامسونگ گلکسی S9 لو رفته است. سامسونگ گلکسی S9 ماه آینده در MWC 2018 وارد بازار خواهد شد، اما برخی از مشخصات آن از جمله جعبه ی مشخصات جزئی این محصول که در عکس دیده می شود، لو رفته است. اگرچه به نظر می رسد که بسیاری از مشخصات آن، همانند گلکسی S8 هستند اما این محصول جدید، ویژگی های بیش تری مانند دیافراگم متغییر در دوربین دوگانه ی 12 مگا پیکسلی خود، و اسپیکر های استریو دارد.

روی جعبه آن f / 1.5 / f / 2.4 مشاهده می شود، که مشخص می کند ظاهرا سامسونگ مثل سامسونگ W2018 انحصاری چین، دیافراگمی متغیر ارائه خواهد کرد.

از زمان ارائه ی M8910 Pixon 12 و نوکیا N86 تا کنون، شاهد دیافراگم متغیر در یک محصول جدید نبوده ایم، اما احتمال دارد که سامسونگ کاربرد جدیدی از آن ارائه دهد.

دوربین این گوشی هم چنین قابلیت فیلم برداری فوق آهسته را دارد، بنابراین احتمالا با این گوشی می توان فیلم هایی با کیفیت 1000fps که از اوایل سال 2017 رایج شده اند نیز گرفت. یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد این محصول که باید پیش از این ها ارائه می شد، اسپیکر استریو می باشد که با AKG تنظیم شده است.

در حال حاضر بعید است که اسپیکر های استریو شبیه عکس هایی که لو رفته، باشند، زیرا همان طور که می بینید قاب این گوشی ها باریک تر ازقاب گلکسی S8 هستند. احتمال دارد که هدفون به عنوان اسپیکر دوم عمل کند.

مشخصات دیگر این گوشی که در جعبه ی جزییات آن مشاهده می شود، به گلکسی S8 فعلی بسیار شباهت دارد. صفحه ی نمایش آن دارای یک پنل فوق AMOLED با رزولوشن Quad HD+  1440) ×  2960  پیکسل) می باشد. RAM این گوشی 4 گیگابایت و حافظه ی داخلی آن 64 گیگابایت است ، دارای دوربین سلفی 8 مگاپیکسلی با AF نیز می باشد.

این گوشی از شارژ بی سیم پشتیبانی می کند و با هدفون AKG عرضه خواهد شد. هم چنین IP68 است که یعنی ضد آب و گرد و غبار می باشد.