c8

همانطور که میدانید سونی وعده داده است که در ماه آینده میلادی گوشی هایی را که قرار است آپدیت اندروید 4.3 را دریافت کنند به این نسخه به روز کند. کاربران این گوشی ها بی صبرانه منتظر دریافت این نسخه بر روی گوشی خود هستند. با اینکه هنوز سونی برنامه زمانی خاصی برای این آپدیت ها به طور دقیق ارائه نکرده اما پیش بینی میشود پرچمدار سونی یعنی اکسپریا Z1 اولین دستگاهی باشد که این نسخه را دریافت خواهد کرد.

با این وجود در حالی که هنوز زمان عرضه این نسخه نیز مشخص نیست اما اطلاعاتی از چندین فریمور از نسخه اندروید 4.3 در اکسپریا Z1 لو رفته است. این اطلاعات بر اساس مشخصات سیستم عامل کاربرانی که به سایت xperiaguide مراجعه کرده اند لو رفته است.

در بین بازدیدکنندگانی که به سایت مذکور مراجعه کرده اند اطلاعات 9 نفر با نسخه ای از اندروید 4.3 به ثبت رسیده است. به احتمال زیاد این 9 فریمور از نسخه های آزمایشی اندروید 4.3 هستند که برای اکسپریا Z1 در نظر گرفته شده و نهایتا یکی از آنها نسخه نهایی خواهد بود.

در تصاویر زیر تمامی مراجعانی که با نسخه اندروید 4.3 به این سایت مراجعه کرده اند را مشاهده میکنید.
c8

c2

c7

c1

c4

c5

c3

c10

c12

c9

c11

برخی از این فریمورها مربوط به نسخه 6902 و برخی مربوط به نسخه 6903 میباشند. با توجه به سری ساخت این نسخه ها میتوان نتیجه گرفت که فریمور نهایی اکسپریا Z1 در اندروید 4.3 با 14.2.A.1 آغاز خواهد شد.

xperiaguide