تنها دو ساعت تا آغاز مراسم معرفی گوشی های جدید سونی فرصت باقی مانده است. سونی از ساعت 11 صبح امروز با برگزاری کنفرانس خبری در شهر بارسلون اسپانیا، گوشی های جدید خود را پیش روی رسانه ها قرار خواهد داد.

تا این لحظه حضور دو گوشی هوشمند به نام های اکسپریا XZ2 و اکسپریا XZ2 Compact در این رویداد قطعی است. برخی رسانه ها از معرفی یک گوشی سوم در این رویداد صحبت میکنند، اما برخی دیگر از رسانه ها همین دو دستگاه را به عنوان محصولاتی که در این رویداد معرفی خواهند شد میشناسند.

معمولاً گوشی های سونی پیش از معرفی رسمی در اختیار رسانه های معتبر قرار میگیرند تا بررسی اولیه انجام گیرد. ساعتی قبل، وبسایت Digital trends مشخصات کامل اکسپریا XZ2 و چند تصویر زنده را از این دستگاه بر روی سایت خود قرار دارد که دقایقی بعد آن را حذف کرد. سهل انگاری و اشتباه این سایت هر چند که خیلی دیر، اما باز هم پیش از معرفی رسمی اکسپریا XZ2 مشخصات نهایی آن را برای ما بازگو کرد.

همانطور که در زیر مشاهده میکنید، مشخصات کامل اکسپریا XZ2 تا حد زیادی همان هایی است که پیش از این نیز شنیده بودیم. نکته بسیار عجیب دوربین سلفی آن است که در این صفحه عدد 5 مگاپیکسل را نشان میدهد. سونی در پرچمداران قبلی خود از دوربین 13 مگاپیکسلی سلفی استفاده کرده بود. به هر حال دو ساعت دیگر مشخصات کامل این دستگاه را پس از معرفی قطعی مشاهده خواهیم کرد.