DSC_0019~44
همانطور که میدانید سونی چند روزی است که به روزرسانی کیت کت را برای اکسپریا Z آغاز کرده است. این آپدیت در حال حاضر در بسیاری از مناطق قابل دریافت است و کاربران مختلفی توانستند این نسخه از اندروید را بر روی اکسپریا Z تجربه کنند.

این به روزرسانی امکانات و مزیت های زبادی برای صاحبان این دستگاه ها به ارمغان آورد. یکی از مهمترین ویژگی های این نسخه عدم از دست رفتن موتور براویا پس از بازگشایی بوت لودر است. دیگر جزئیات و تغییرات رخ داده در این نسخه را میتوانید از اینجا تماشا کنید.

اما در کنار این مزیت ها ، مشکلات و ایراداتی نیز در این به روزرسانی وجود داشت. برخی از این ایرادات ناشی از مشکلات اندروید در نسخه 4.4 بود و برخی دیگر نیز مشکلاتی بود که فقط در رام سونی دیده شده است.

هدف ما از ایجاد این مبحث بررسی مشکلات و ایرادات این نسخه با کمک شما دوستان عزیز است. هر یک از کاربران هرگونه ایراد و مشکلی را که در این نسخه مشاهده کردند میتوانند با ما در میان بگذارند. سعی ما بر این است تا تمامی ایرادات موجود را در این مطلب جمع آوری کرده و حدالامکان در صورت وجود راهی برای حل مشکل آن را به اطلاع شما برسانیم.

مشکل افت سرعت کلی دستگاه:
افت سرعت دستگاه متداول ترین مشکلی بود که کاربران با آن مواجه شدند. متاسفانه سرعت کلی دستگاه نسبت به نسخه قبل کاهش داشته و باید منتظر باشیم تا سونی در یک به روزرسانی تکمیلی این مشکل را رفع کند.

مشکل لگ داشتن در تنظیمات :
پس از آپدیت به کیت کت بر اکسپریا Z کاربران با این مشکل مواجه شدند. راه حل این مشکل توسط بهرام عزیز میتواند این مشکل را رفع کند.
setting lag

مشکلات کارت حافظه در این نسخه:
کاربران زیادی از این مشکل نیز رنج میبرند. این مشکل به طور کلی یکی از ایرادات موجود در اندروید 4.4 است که نه تنها اکسپریا Z، بلکه دیگر دستگاه هایی که به اندروید 4.4 آپدیت میشود با این مشکل رو به رو شدند. برای جزئیات بیشتر این مقاله را مطالعه کنید.

قبل از ارتقا به کیت کت مراقب محدودیت های کارت حافظه باشید.

تا به اینجا شایع ترین مواردی که گزارش شده بود را خدمت شما بیان کردیم. شما نیز در صورتی که این آپدیت را دریافت کردید و با ایراداتی مواجه شدید با ما در میان بگذارید.