o-THE-INTERVIEW-TRAILER-facebook
با وجود تمام مشکلاتی که سونی در راه اکران فیلم جنجالی مصاحبه متحمل شد اما اوضاع برای این شرکت پس از اکران این فیلم بسیار خوب پیش میرود. فیلم جنجالی مصاحبه که علاوه بر اکران در 300 سینمای آمریکا به صورت آنلاین نیز به فروش میرسد، رکوردی عجیب و تاریخی را برای خود به ثبت رساند.

بر اساس گزارشات این فیلم از آغاز فروش آنلاین تا روز 27 دسامبر و در عرض تنها 4 روز به رکورد فروش 15 میلیون دلاری دست یافت. این رکورد فروش تنها به فروش آنلاین این فیلم مربوط میشود و فروش در گیشه های سینما مورد محاسبه قرار نگرفته است.

با وجود تمام گمانه زنی ها در مورد بودجه صرف شده برای ساخت این فیلم اما سونی اعلام کرد تولید فیلم مصاحبه در مجموع 44 میلیون دلار برای این شرکت هزینه در پی داشته است. فروش عجیب این فیلم در چهار روز ابتدایی برای سونی یک پیروزی بزرگ در این جنگ رسانه ای به حساب می آید که میتواند در هفته آینده هزینه کامل ساخت این فیلم را از فروش آنلاین بدست آورد.

در کنار این فروش رقمی که برای فروش این فیلم در گیشه های سینما تخمین زده میشود حدود 2.8 میلیون دلار در چهار روز ابتدایی بوده است. این را هم نباید فراموش کنیم که انتشار رایگان این فیلم در برخی سایت ها که در روز های اول از مرز 1 میلیون دانلود نیز گذشت در افت فروش این فیلم تاثیر به سزایی داشته است.