pro_evolution_soccer_2017

کمتر کسی در دنیا وجود دارد که سری بازی هایِ فوتبال تکاملی حرفه ای یا Pro Evolution Soccer یا همان PES را نشناسد. کونامی شرکت توسعه دهنده بازی PES کار خود را با سری Winning Eleven در سال 1996 شروع کرد و تا سال 2000 این سری را ادامه داد، اما از سال 2001 وارد لایه جدیدی از سری بازی هایِ فوتبال تکاملی حرفه ای شد و نام این مجموعه به Pro Evolution Soccer یا همان PES تغییر یافت.

متأسفانه شرکت کونامی در عرصه ساخت بازی برایِ گوشی هایِ موبایل در طی سال هایِ اَخیر بسیار ضعیف عمل کرده است و از PES2012 به بعد، ما دیگر بازی فوتبال تکاملی حرفه ای را برایِ گوشی هایِ هوشمند اَندرویدی ندیدیم. اما اَکنون و با بازگشت مقتدرانه کمپانی کونامی به عرصه رقابت با کمپانی EA، بازی PES2017 بسیار خوب درخشید و همین موضوع باعث شد نسخه مخصوص گوشی هایِ موبایل این بازی نیز ساخته شود.

کونامی در طی سالیان اَخیر تلاش هایِ بسیار زیادی بر رویِ بهبود کیفیت نسخه موبایلی بازی PES انجام داده است و باید PES17 را بهترین بازی فوتبال برایِ گوشی هایِ هوشمند بدانیم. در هر جهتی کونامی سری بازی هایِ PES را برایِ گوشی هایِ هوشمند اَندرویدی ارتقا داده است؛ از گرافیک بازی گرفته تا کنترل توپ، سبک بازی و حتی طراحی منوها و امکانات بینظیری که به این نسخه اضافه شده اند.

به نظر میرسد همگام با نسخه مخصوص کنسول هایِ بازی، کونامی در نظر دارد در عرصه گوشی هایِ هوشمند نیز گویِ رقابت را از رقیب دیرینه خود FIFA برباید. توسعه، تولید و عرضه زودهنگام PES2017 نیز مبین همین موضوع است. اما همانطور که اشاره شد، کونامی کار خود را بهتر از هر سالی انجام داده است و با یک بازی فوتبال بسیار جذاب و حرفه ای برایِ گوشی هایِ هوشمند اَندرویدی مواجه هستیم.

گرافیک بازی بسیار نسبت به نسخه هایِ قبل پیشرفت داشته است و کنترل بازی نسبت به قبل بسیار بهبود یافته است، تا آنجایی که شاید یادتان برود در حال بازی کردن PES2017 بر رویِ گوشی هوشمند خود هستید. تکنیک ها بسیار ساده تر از قبل قابل اجرا شدن هستند، سیستم داوری بسیار بهبود یافته است، چهره بازیکنان بسیار به حالت واقعی نزدیک است و کنترل توپ، تصاحب توپ، پاس دادن و گُل زدن نیز بسیار بهبود یافته اند.

سیستم آفساید گیری بسیار به صورت حرفه ای انجام میگیرد، داور بسیار بر بازی مسلط است و بازیکنان میتوانند به سادگی تکنیک هایِ بسیار جذاب و چشم نوازی را اجرا کنند. صدایِ تماشاچیان بهتر از هر زمانی شبیه سازی شده است و از منوهایِ داخل بازی گرفته تا شکل و شمایل نشانگر تیم ها، تابلویِ امتیازات و حتی راهنمایی کاربران مبتدی نیز شکل جدیدی به خود گرفته اند و به نسخه رایانه هایِ شخصی نزدیک تر شده اند.

منویِ اصلی بازی نیز دوباره طراحی شده است و بخش مسابقات آنلاین و مربیگری نیز با بخش هایِ دیگر ادغام شده است. این بدان معنی است که دیگر خبری از نسخه مربیگری PES2017 نیست و همه اینها در یک نسخه جای گرفته اند. در زیر برخی از ویژگی هایِ فوتبال تکامل حرفه ای را به اختصار برایِ شما بیان میکنیم و از شما دعوت میکنیم تصاویری اختصاصی که از محیط بازی نیز تهیه شده است را تماشا کنید.

 

ویژگی هایِ بازی فوتبال تکاملی حرفه ای Pro Evolution Soccer 2017 برایِ اَندروید:

– گرافیک چشم نواز و خیره کننده در مقایسه با نسل هایِ قبل

– سیستم تصاحب و کنترل توپ بسیار حرفه ای بر اساس نحوه بازی شما

– سیستم تغییر بازیکن با یک کلیک ساده

– سیستم آفسایدگیری و داوری پیشرفته

– منوهایِ از نو طراحی شده برایِ تنظیمات داخل بازی و صفحه اصلی

– ادغام نسخه هایِ مختلف PES در یک نسخه ( نسخه مربیگیری و آنلاین )

– هوش مصنوعی بسیار قوی بازیکنان

– داشتن تیم هایِ مختلف از لیگ هایِ مختلف دنیا و تیم هایِ ملی

– انمیشن هایِ جدید و شادی پس از گُل

– فیزیک و حرکات بسیار طبیعی بازیکنان

– امکان استفاده از استراتژی هایِ مختلف

– و …

« تصاویر اختصاصی از بازی Pro Evolution Soccer 2017 »

نکته: سایت تخصصی اکسپریا بر اساس سنت قدیمی نسخه تست شده و سالم بازی PES2017 را برایِ شما کاربران و همراهان همیشگی آماده کرده است. ذکر این نکته مهم الزامی است که این بازی به صورت کاملاً آنلاین باید اجرا شود و هیچگاه نسخه آفلاین آن در دسترس قرار نخواهد گرفت. البته نیاز نیست نگران از دست رفتن حجم خود باشید، چون دیتایِ بسیار کمی در هنگام بازی با سرورهایِ کونامی رد و بدل میشود.

آموزش نصب:

– فایل APK و فایل دیتایِ بازی را دانلود کنید.

– فایل دیتایِ بازی را از حالت فشرده خارج کرده و فایل APK بازی را بر رویِ گوشی نصب کنید.

– پوشه jp.konami.pesactionmobile را به مسیر Android/obb در حافظه داخلی گوشی خود منتقل کنید.

– از متصل بودن گوشی به اینترنت مطمئن شوید و بازی را اجرا کنید.

نام فایل سایز لینک دانلود
دانلود فایل APK بازی PES2017 ( مخصوص اَندروید 4.0+ ) 26.31 مگابایت دانلود
دانلود فایل APK بازی PES2017 ( مخصوص اَندروید 5.0+ ) 26.33 مگابایت دانلود
دانلود دیتایِ بازی Pro Evolution Soccer 2017 1 گیگابایت دانلود