hangouts-11-copy

 

پس از این تمامی کاربران مرورگر کروم قادر خواهند بود تا از طریق  Google Hangouts  و بدون نیاز به دانلود هر گونه پلاگین و افزونه ی دیگری اقدام به برقراری تماس تصویری کنند . اگرچه ممکن است کمی طول بکشد تا این موضوع به طور کامل جا بیفتد . انتشار این خبر توسط یکی از مهندسین بخش نرم افزار شرکت گوگل یعنی  Victoria Kirst  صورت گرفت . Victoria Kirst  می گوید :

 

صبح امروز ، ما انتشار آپدیتی را شروع کردیم که برقراری تماس تصویری از طریق Hangouts  را بسیار آسان می کند . شما بوسیله ی این نسخه به راحتی می توانید با دوستان و اهل فامیل خود تماس تصویری برقرار کنید . پس از این شما می توانید بدون دانلود هر گونه افزونه ی دیگری از طریق مرورگر کروم خود به  Hangouts  دسترسی پداشته باشید .

 

پس از این Kirst اضافه کرد که این نسخه هم اکنون برای ارائه در دست توسعه دهندگان تیم  Chrome  و کاربران Canary  قرار گرفته و پس از چند هفته در اختیار تمام کاربران کروم قرار خواهد گرفت . اما سوال پیش آمده این است که آیا ممکن است بدون دانلود هیچ گونه فایلی از طریق مرورگر کروم خود به Hangouts  متصل شویم و سپس تماس تصویری برقرار کنیم ؟ باید منتظر باشیم تا در روزهای آینده به این پاسخ برسیم.

 

منبع : Androidcentral