_20160613_1525341

امروز قصد معرفی یکی از جدیدترین و آخرین کارهایِ جناب پورفتح را داریم.  کمتر کسی در دنیا وجود دارد که نام شرکت شیائومی را نشنیده باشد. این شرکت در گوشی های هوشمند خودش، از رابط کاربری خاصی به نام MIUI استفاده میکند، که یکی از شاد ترین و رنگارنگ ترین رابط کاربری های اَندروید را تشکیل میدهد.

امروز قصد داریم پوسته جدیدی که بر اساس آخرین نسخه از رابط کاربری MIUI شرکت شیائومی میباشد را با عنوان MIUXperia معرفی کنیم. این پوسته حاوی کلید های ناوبری، آهنگ تماس، پیام کوتاه و هشدار زنگ مخصوص گوشی هایِ شیائومی است. بعلاوه، شامل آیکن های اختصاصی رابط کاربری MIUI نیز میباشد.

همچنین، این پوسته برایِ صفحه قفل حاوی ساعت اختصاصی رابط کاربری MIUI نیز میباشد، که تمام نیاز هایِ لازم برای تجربه رابط کاربری MIUI را به همراه دارد. برای اِعمال تمام تغییرات فوق بر رویِ گوشی شما، باید نسخه اَندروید 5.1 یا 6 به بالا داشته باشید و برای اِعمال آیکن ها، باید از آخرین نسخه لانچر محبوب اکسپریا استفاده کنید. برای داشتن ساعت رویِ صفحه قفل هم باید گوشی شما از مدل های  Xperia Z2 و بالاتر باشد.

در صورتی که به این پوسته علاقه مند شده اید، میتوانید از طریق سایت کافه بازار این پوسته بسیار زیبا و منحصر به فرد را خریداری و بر رویِ محصول اکسپریایِ خود نصب نمایید.

صفحه اختصاصی پوسته MIUXperia برای گوشی های اکسپریا در کافه بازار