sketch-14706328465691

امروز قصد معرفی یکی دیگر از کارهایِ طراح و توسعه دهنده ایرانی و عضوی از گروه پکسوتم، رضا پورفتح را داریم. پوسته پیشِ رو یکی دیگر از ایده هایِ ناب جناب پورفتح در دنیایِ طرح هایِ مفهومی میباشد. سری پوسته هایِ Plus به طور کلی از طرح هایِ مفهومی ایجاد شده و با توجه به طرحی که در ذهن پرورانده شده به وجود آمده اند.

مجموعه ای از رنگ هایِ شاد، طراحی نوین، حس جدید کار با گوشی هایِ سونی، همه و همه در پوسته جدید X Plus (که نهایت بلوغ در سری Plus است) جمع شده اند. این پوسته در دو نسخه طراحی و توسعه داده شده است، که فعلاً یک نسخه از آن را برایِ شما همراهان همیشگی معرفی خواهیم کرد.

توسعه دهنده سعی کرده است در طراحی این پوسته نهایت دقت خود را به کار بندد و از این رو همه چیز در این پوسته در جایِ درست خود قرار دارد. این پوسته از صدایِ زنگ، مسیج و آلارم ساعت متناسب با ظاهر پوسته بهره میبرد، که به تجربه بهتر شما از این پوسته کمک شایانی خواهد کرد.

همچنین این پوسته مجهز به ساعتی اختصاصی برایِ صفحه قفل میباشد، که تنها بر رویِ گوشی هایِ Z2 و بالاتر قابل اجرا میباشد. به گفته توسعه دهنده این پوسته با گوشی هایی که مجهز به اَندروید 4.4 و بالاتر هستد به خوبی سازگاری دارد و برایِ اجرایِ صحیح نیز نیازی به دسترسی روت ندارد.

در صورتی که به این پوسته علاقه مند شده اید، میتوانید از طریق سایت کافه بازار این پوسته بسیار زیبا و منحصر به فرد را خریداری و بر رویِ محصول اکسپریایِ خود نصب نمایید.

صفحه اختصاصی پوسته X Plus برای گوشی های اکسپریا در کافه بازار