com.coloros3xperiatheme.reza1

امروز قصد معرفی یکی از جدیدترین و حرفه ای ترین کارهایِ طراح و توسعه دهنده خوش ذوق ایرانی، رضا پورفتح را داریم. این پوسته که « ColorOS3 » نام دارد، یکی از زیباترین و منحصرد به فرد ترین پوسته هایِ ساخته شده برایِ گوشی هایِ اکسپریا تا به امروز است.

ColorOs در واقع سیستم عامل گوشی هایِ شرکت Oppo میباشد، که پس از مدت ها به نسخه 3 به روز شد و توانست جایگاه خودش را در بین نسخه های اَندروید شخصی سازی شده به دست بیاورد. این پوسته حرفه ای حاوی آیکن پک، صدای زنگ، مسیج و آلارم سیستم عامل ColorOs3 است.

این پوسته از جزئیات گرافیکی بسیار زیادی بهره میبرد و از این جهت در رده پوسته هایِ حرفه ای برایِ گوشی هایِ اکسپریا قرار میگیرد. سازنده این پوسته زحمت زیادی برایِ آن کشیده است و نهایت تلاش خود را در راهِ شبیه سازی محیط سیستم عامل ColorOS گوشی هایِ Oppo به کار گرفته است.

این پوسته برای گوشی هایِ اکسپریا Z2 به بالا به همراه خود دارایِ ساعت اختصاصی ColorOs3 نیز هست. به گفته توسعه دهنده این پوسته با گوشی هایی که مجهز به اَندروید 4.4 و بالاتر هستند به خوبی سازگاری دارد، اما برای اِعمال تمام تغییرات فوق، داشتن گوشی اکسپریا Z2 و بالاتر، نسخه اَندروید 6 و بالاتر و و همچنین نسخه جدید اکسپریا Home نیاز است.

در صورتی که به این پوسته علاقه مند شده اید، میتوانید از طریق سایت کافه بازار این پوسته بسیار زیبا و منحصر به فرد را خریداری و بر رویِ محصول اکسپریایِ خود نصب نمایید.

صفحه اختصاصی پوسته ColorOS3 برای گوشی های اکسپریا در کافه بازار