com.deepspacexperiatheme.reza2

امروز قصد معرفی یکی از جدیدترین و منحصر به فردترین پوسته هایِ ساخته شده توسط جناب پورفتح را داریم. این پوسته که « Deep Space » یا فضایِ بیکران نام دارد، با تمامی آثار ساخته شده توسط این طراح خوش ذوق ایرانی تفاوت دارد، چون حال و هوایِ خاصی دارد و شما را به جِد شگفت زده خواهد کرد.

این پوسته علاوه بر داشتن تصاویر بسیار زیبا برایِ صفحه قفل و صفحه خانگی، از کلیدهایِ ناوبری، رنگ هایِ بومی و دکمه ای بسیار اختصاصی برایِ برنامه ها بهره میبرد، که زیبایی آن را بیش از پیش کرده است. همچنین، طراح این پوسته برایِ بخش صفحه قفل آن نیز یک ساعت بسیار زیبا طراحی کرده است، که به جرأت یکی از زیباترین ساعت هایِ طراحی شده برایِ صفحه قفل گوشی هایِ اکسپریا تا به امروز میباشد.

به گفته توسعه دهنده این پوسته با گوشی هایی که از اَندروید 4.4 و بالاتر بهره میبرند به خوبی سازگاری دارد و برایِ اجرایِ صحیح نیازی به دسترسی روت ندارد. همچنین، لازم به ذکر است که ساعت مخصوص صفحه قفل این پوسته تنها بر رویِ گوشی هایِ Z2 به بالا فعال میشود.

در صورتی که به این پوسته علاقه مند شده اید، میتوانید از طریق سایت کافه بازار این پوسته بسیار زیبا و منحصر به فرد را خریداری و بر رویِ محصول اکسپریایِ خود نصب نمایید.

صفحه اختصاصی پوسته Deep Space برای گوشی های اکسپریا در کافه بازار