com.koixperia.reza1

اغلب شما کاربران و همراهان همیشگی سایت تخصصی اکسپریا با طراح و توسعه دهنده خوش ذوق ایرانی، رضا پورفتح و کارهایِ او آشنایی دارید. معمولاً روزهایِ چهارشنبه هر هفته یکی از پوسته هایِ ساخته شده توسط آقایِ پورفتح را به عنوان پوسته هفته برایِ شما کاربران خوب محصولات سونی قرار میدهیم، اما چهارشنبه این هفته داستان کمی متفاوت است.

اغلب پوسته هایِ توسعه داده شده برایِ گوشی هایِ اکسپریا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار میگیرند، اما بعضی از پوسته هایِ ساخته شده در دنیا، به دلیل زحمات زیادی که پایِ آنها کشیده میشود، با قیمتی بسیار جزئی برایِ فروش گذاشته میشوند. بدیهی است که این پوسته ها بسیار حرفه ای هستند و توسعه دهنده زمان زیادی را صرف طراحی و توسعه آن کرده است.

این هفته قصد معرفی یکی از پوسته هایِ بسیار حرفه ای اکسپریا با نام « ماهی قرمز » را داریم، که یکی دیگر از کارهایِ آقایِ پورفتح برایِ ایام عید میباشد. این پوسته از عناصر گرافیکی بسیار زیادی بهره میبرد و در طراحی و ساخت آن دقت خاصی به کار رفته است. این پوسته با داشتن تصویر پس زمینه بسیار زیبایِ خود حال و هوایِ بسیار جالبی به گوشی اکسپریایِ شما میبخشد و قادر است تمام قسمت هایی که سونی اجازه تغییر آنها را به توسعه دهنده داده است را به شکل بسیار زیبایی تغییر دهد.

این پوسته با گوشی هایی که مجهز به اَندروید 4.4 و بالاتر هستند سازگاری کاملی دارد و برایِ اجرایِ صحیح نیازی به دسترسی روت نیز ندارد. توصیه میکنیم اگر قصد دارید محیط گوشی هوشمند اکسپریایِ خود را به کلی تغییر دهید، آخرین نسخه این پوسته بسیار زیبا را خریداری کرده و بر رویِ گوشی خود نصب کنید.

ورود به صفحه اختصاصی پوسته حرفه ای ماهی قرمز برایِ گوشی هایِ اکسپریا