01 Span Xperia Theme

قطعاً همه شما با جناب آقایِ پورفتح، طراح و توسعه دهنده خوش ذوق ایرانی آشنایی دارید. امرز قصد معرفی یکی از پوسته هایِ بسیار منحصر به فرد و اَعلایِ جناب پورفتح با نام « Span » را داریم.  این پوسته همانطور که از عکس ابتدایِ مطلب نیز مشخص است، پوسته ای بسیار منحصر به فرد در تمامی جهات است.

انتخاب پس زمینه بسیار جذاب و زیبا برایِ صفحه قفل و صفحه خانگی، کلیدهایِ ناوبری اختصاصی و دکمه برنامه هایِ منحصر به فرد به زیبایی بیش از پیش این پوسته کمک شایانی کرده است. توسعه دهنده سعی کرده است همه چیز با نظم خاصی در کنار هم قرار بگیرد و در این راه، حتی رنگ هایِ بومی نیز با دقت خاصی انتخاب شده است.

به گفته توسعه دهنده این پوسته با گوشی هایی که مجهز به اَندروید 4.4 و بالاتر هستند به خوبی سازگاری دارد و برایِ اجرایِ صحیح نیز نیازی به دسترسی روت ندارد. ضمناً، توسعه دهنده این پوسته از کاربران خوب سایت تخصصی اکسپریا درخواست کرده است که در صورت تمایل به این پوسته امتیاز داده و نظرات خود را پیرامون این پوسته در سایت کافه بازار ثبت نمایند، تا در صورت نیاز تغییراتی در آن لحاظ شود.

در صورتی که به این پوسته علاقه مند شده اید، میتوانید از طریق سایت کافه بازار این پوسته بسیار زیبا و منحصر به فرد را خریداری و بر رویِ محصول اکسپریایِ خود نصب نمایید.

صفحه اختصاصی پوسته Span برای گوشی های اکسپریا در کافه بازار