logo
از چند ماه قبل، تصاویری از یک گوشی هوشمند دیگر از اکسپریا با کدنام Lavender به بیرون درز کرد که سلفی بودن آن را به تایید میرساند. این دستگاه همچنین در برخی بنچمارک ها خود را نشان داد تا به این صورت مشخصات دیگری از آن نیز لو برود.

پس از چند هفته سکوت، هفته گذشته یک منبع آگاه از احتمال معرفی Lavender در ماه آینده خبر داد. این منبع ذکر کرد که Lavender در ماه آینده با نام اکسپریا T4 Ultra معرفی میشود تا به این وسیله سری T نیز به عدد 4 برسد. این خبر به سرعت در تمام رسانه ها منتشر شد با این حال به نظر میرسد این معما پیچیده تر از آنی است که فکرش را کرده بودیم.

upleaks، همان منبعی که در ماه های گذشته تصاویر این دستگاه را منتشر کرده بود، در یک توییت کوتاه نسبت به شایعات مطرح شده پاسخ داد. او در یک جمله کوتاه مینویسد: سونی Lavender = اکسپریا C5 Ultra!

22

با این توییت حالا دو فرضیه مطرح میشود، Lavender یا با نام اکسپریا T4 Ultra و یا با نام اکسپریا C5 Ultra معرفی خواهد شد. از بین دو احتمال به نظر میرسد اکسپریا C5 Ultra محتمل تر باشد. چرا که از یک طرف upleaks، حداقل در مورد گوشی مورد نظر شما منبع معتبری است چرا که تصاویر زیادی از آن را پیش از این منتشر کرده بود و از طرف دیگر نیز معرفی این دستگاه در ماه آینده یعنی معرفی یک گوشی هوشمند در نیمه دوم سال و تجربه نشان داده گوشی های هوشمند سونی در نیمه دوم سال با عدد فرد هستند نه زوج! به همین خاطر پیش بینی میشود اکسپریا C5 Ultra همان اسمارت فونی باشد که در ماه آینده سونی از آن رونمایی میکند.