اگر خبرهای ما را دنبال کرده باشید، چند روز قبل اطلاعاتی از یک گوشی هوشمند با کد H8541 منتشر شد که به پرچمدار آینده سونی منتسب است. گفته میشود این دستگاه نسل جدید گوشی های پرمیوم سونی است که با صفحه نمایش 4K، در اوایل سال 2018 معرفی میشود.

آن چیزی که بیشتر از همه در این دستگاه خودنمایی میکند، ابعاد آن در مقایسه با اندازه صفحه نمایش است. ابعاد این دستگاه 149×74×7.5 میلی متر گزارش داده شده که بسیار کمتر از اکسپریا XZ Premium است. این ابعاد با وجود یک صفحه نمایش 5.7 اینچی، نوید کاهش حاشیه ها را در پرچمدار آینده سونی میدهد.

اگر ابعاد فوق را با صفحه نمایش 5.7 اینچی در نظر بگیریم، نسبت صفحه نمایش به بدنه در این دستگاه به عدد 81.2 خواهد رسید. این میزان بالاترین نسبت صفحه نمایش به بدنه در تمامی گوشی های سونی است که تا امروز معرفی و به به بازار عرضه شده است. حال با در نظر گرفتن این احتمالات، جالب است که ابعاد این دستگاه را با چند گوشی سونی که هم اکنون در بازار موجود هستند مقایسه کنیم.

مجدداً تاکید میکنیم که صحت این اطلاعات هنوز مورد تایید نیست، اما با در نظر گرفتن این احتمالات، پرچمدار آینده سونی با صفحه نمایش 5.7 اینچی احتمالاً قد و قواره ای برابر با آنچه که در تصویر مشاهده میکنید خواهد داشت. به نظر شما نسبت صفحه نمایش به بدنه 81 درصدی در این دستگاه رضایت بخش خواهد بود؟