اکسپریا XZ Premium قدرتمندترین اسمارت فون سونی تا به امروز است که نه تنها در بین گوشی های هوشمند خانواده اکسپریا، بلکه در بین تمام گوشی های هوشمند موجود در بازار هم یک ابراسمارت فون محسوب میشود.

کمپانی کره ای الجی همزمان با سونی پرچمدار جدید خود با نام G6 را معرفی کرد و سامسونگ نیز به زودی قصد معرفی گلکسی S8 را دارد. اما اپل همیشه معرفی گوشی های هوشمند خود را به نیمه دوم سال موکول میکند. با این حساب تا شهریور ماه سال آینده که نسل جدید آیفون معرفی و عرضه شود، رقیب اصلی اکسپریا XZ Premium از اپل آیفون 7 پلاس خواهد بود.

اکسپریا XZ Premium و آیفون 7 پلاس هر کدام دارای ویژگی های خاصی هستند که دیگری از آنها محروم است. برتری های هر کدام بر دیگری در بعضی زمینه ها مشهود است اما اینکه کدام یک در برابر دیگری در مجموع میتواند برتر باشد سوالی است که امروز به جواب آن خواهیم رسید. مقایسه ای که در ادامه تماشا میکنید، به صورت کوتاه از برتری های اکسپریا XZ Premium و آیفون 7 پلاس بر یکدیگر حکایت میکند. این مقایسه ویدئویی کوتاه و کم حجم را در ادامه از ویدئوسنتر سایت تخصصی اکسپریا تماشا کرده و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.