سونی موبایل دو هفته قبل جدیدترین گوشی هوشمند خود را با نام اکسپریا XZ Premium معرفی کرد. این فبلت قدرتمند موفق شد عنوان بهترین اسمارت فون حاضر در کنگره جهانی موبایل 2017 را بدست آورد.

اکسپریا XZ Premium در حالی موفق شد این عنوان مهم را در اختیار بگیرد که یک رقیب بسیار جدی از کمپانی الجی پیش رو داشت. الجی نیز همزمان با سونی پرچمدار جدید خود را با نام G6 معرفی کرد. شاید در حال حاضر جدی ترین رقیب اکسپریا XZ Premium همین G6 باشد. البته تا زمانی که سامسونگ از گلکسی S8 پرده برنداشته است.

در روزهای گذشته مشخصات اکسپریا XZ Premium را در برابر آیفون 7 پلاس و گوگل پیکسل XL قرار دادیم تا ببینیم هر کدام بر دیگری چه برتری هایی دارد. حالا راند سوم که شاید جذاب تر از گذشته باشد را با G6 آغاز میکنیم. این مقایسه از این جهت ارزش بیشتری دارد که هر دو در سری گوشی های هوشمند 2017 قرار میگیرند. هر دو قدرتمندترین گوشی شرکت خود هستند. پس حتما میتواند جذابیت بالایی داشته باشد.

مقایسه ای که در ادامه تماشا میکنید، به صورت کوتاه از برتری های اکسپریا XZ Premium و الجی G6 بر یکدیگر حکایت میکند. این مقایسه ویدئویی کوتاه و کم حجم را در ادامه از ویدئوسنتر سایت تخصصی اکسپریا تماشا کرده و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.