tren_tay_z3_copper_11
سازندگان مطرح اسمارتفون تلاش دارند تا در هر نسل تلفنی پیشرفته تر از نسل قبل را ارائه نمایند.این موضوع شامل کیفیت دوربین که امروزه یکی از بخش های مهم هر تلفن رده بالایی محسوب می شود نیز می باشد.

شرکت سونی نیز از قافله عقب نمانده و با ارائه سنسور بزرگتر، لنز های سریعتر و باکیفیت و حتی مگاپیکسل بالاتر در تلفن های اکسپریاZ1 و Z2 تلاش داشته تا بهترین کیفیت ممکن را در قالب یک طراحی مسطح و زیبا ارائه نماید.

 

حالا با معرفی جدیدترین تلفن پرچمدار سونی یعنی اکسپریاZ3 بیشتر از هر زمانی انتظار داریم پیشرفت ها بخصوص در بخش تصویربرداری قابل مشاهده باشد. چراکه این بار روی کاغذ تفاوت چندانی بین زیبا روی نو رسیده و برادرش Z2 مشاهده نمی شود و انتظار می رود در مقایسه با نسل قبل عملا و در نقد و بررسی ها پیشرفت ها و بهبود ها را مشاهده نماییم.

 

بررسی مواردی همچون صفحه نمایش یا عمر باتری به خوبی نشان می دهد که سونی این بار نیز با دست پر آمده است. حالا سایت ePrice دست به کار شده و جدیدترین تلفن های پرچمدار یعنی اکسپریاZ3 ، گلکسی نوت 4 و آیفون6 پلاس را در برابر یکدیگر قرار داده تا مشخص شود در بین این تلفن ها که همگی مدعیه ارائه بهترین کیفیت تصویر برداری نیز هستند کدامیک عملکردی مناسبتر را به نمایش می گذارد.
تصاویر را مشاهده کنید و نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.به نظر شما کیفیت تصویر برداری کدامیک مناسبتر است؟

 
 

با تشکر از: میلاد میرزاجانی