android-l-vs-android-kitkat
برای علاقه مندان و طرفداران به سونی امروز یک روز ویژه بود، چرا که پس از مدت ها انتظار، تصاویری از رابط کاربری اختصاصی سونی در اندروید 5.0 به بیرون درز کرد تا جزئیاتی از عملکرد سونی را در این نسخه برای ما به نمایش بگذارد. هرچند که بسیاری از کاربران به علت تاخیر در عملیات به روزرسانی لالی پاپ از سونی دلخور هستند اما درز این تصاویر تا حدودی خیال کاربران را از یک رابط کاربری دگرگون شده نسبت به نسخه های فعلی راحت کرد.

در تصاویری که امروز با هم مشاهده کردیم، تغییر در جای جای رابط کاربری سونی کاملا مشهود بوده است. طراحی متریال کاملا در رگ های رابط کاربری سونی جاری شده است و قسمت های مختلف همچون منوی تنظیمات و تماس ها با ظاهری کاملا متفاوت نسبت به کیت کت به چشم آمده است.

هرچند که تعداد تصاویری بدست رسیده از رابط کاربری سونی در اندروید 5.0 زیاد نیست، اما برای نمونه ما سعی کردیم تا یک مقایسه کوتاه و اجمالی را تا همینجای کار در اختیار شما قرار دهیم. در این مقایسه قسمت های مختلف رابط کاربری سونی در اندروید 5.0 لالی پاپ با همان بخش ها در اندروید 4.4.4 کیت کت مقایسه شده اند.

تصاویر سمت چپ مربوط به اندروید 5.0 و تصاویر سمت راست مربوط به اندروید 4.4 است. در تصویر مربوط به دوربین نیز تصویر بالا برای لالی پاپ و تصویر پایین مربوط به کیت کت میباشد. پس از مشاهده تصاویر نظرات خود را درباره این مقایسه با ما در میان بگذارید. همچنین در نظر سنجی پایان مطلب نیز شرکت کرده و بر اساس سلیقه خود به گزینه مورد نظر رای دهید.

1

2

3

4

5

6

بر اساس تصاویر منتشر شده رابط کاربری سونی را در کدام نسخه بیشتر میپسندید؟

نتایج

Loading ... Loading ...