Z5 Pink Lifestyle Sakura
سونی، در ابتدا اکسپریا Z5 را در چهار رنگ سفید، مشکی، سبز و طلایی عرضه کرد اما بعد از چند ماه و حدود دو هفته قبل، نسخه ای جدید از این دستگاه با رنگ صورتی را نیز معرفی کرد. البته این اولین بار نیست که سونی از رنگ صورتی در گوشی های خود استفاده میکند.

رنگ صورتی بیشتر مورد توجه خانم هاست به همین خاطر سونی برای آخرین پرچمدار خود از این رنگ در کنار رنگ های اصلی استفاده کرده است. در استفاده از رنگ صورتی، سونی تنها نیست و در سال گذشته، کمپانی های معتبر دیگر نیز پرچمداران خود را در رنگ زیبای صورتی به بازار عرضه کردند.

اگر به خاطر داشته باشید ما یک بار رنگ طلایی گوشی های اکسپریا را با رنگ طلایی پرچمداران فعلی بازار مقایسه کردیم و تفاوت های آنها را نیز به وضوح دیدیم. حالا با اضافه شدن رنگ صورتی به اکسپریا Z5، رنگ این دستگاه را با 4 پرچمدار فعلی بازار در کنار هم تماشا خواهیم کرد.

اکسپریا Z5 از سونی، در کنار G4 از الجی، Moto X از موتورولا، M9 از اچ تی سی و گلکسی Note 5 از سامسونگ همگی در رنگ صورتی به بازار عرضه شدند. حالا با هم رنگ صورتی را در هر پنج دستگاه مشاهده کرده و تفاوت های آن را خواهیم دید. در پایان به نظر شما کدام رنگ از بقیه زیباتر است؟


 

1- الجی G4
LG-G4-Pink-Back-Cover

LG-G4-Pink-Back-Cover (1)


 

2- موتورولا Moto X
Moto-X-Pure-in-Raspberry-Red-Pink-Accent (2)

Moto-X-Pure-in-Raspberry-Red-Pink-Accent

Moto-X-Pure-in-Raspberry-Red-Pink-Accent (1)


 

3- اچ تی سی M9
HTC-One-M9-Pink


 

4- سامسونگ گلکسی Note 5
Galaxy-Note-5-Pink-Gold


 

5- اکسپریا Z5
Z5 Pink Lifestyle Sakura

Z5 Pink Lifestyle Sakura2

Z5-pink-6

Z5 Pink Lifestyle Sakura1

منبع: