note7-vs-xxz-1
اکسپریا XZ مسافر جدید این روزهای بازار ما است. سونی جدیدترین پرچمدار خود را به سرعت در کشورهای مختلف عرضه میکند تا آخرین محصول سال 2016 بتواند سونی را به اهداف مهمی که در سر دارد برساند. یکی از کشورهایی که اکسپریا XZ در آنها عرضه شده ایران است که کاربران هم اکنون میتوانند از چند فروشگاه آنلاین این دستگاه را با خیالی آسوده خریداری کنند.

به طور حتم ما در آینده اکسپریا XZ را رو در روی اسمارت فون های زیادی قرار خواهیم داد تا بتوانیم سخت افزار آن را محک بزنیم. علی الخصوص اینکه این دستگاه وارد بازار شده و قرار به فراخوانی و جمع آوری آن از بازار هم نیست.

رقابت بین پرچمداران سونی و سامسونگ همیشه از جذابیت زیادی برخوردار بوده و این بار نیز اکسپریا XZ در برابر یکی از خطرناکترین و مهمترین رقبای خود قرار گرفته است. گلکسی نوت 7 که کار کردن با آن دل و جرأت زیادی میطلبد، در برابر اکسپریا XZ قرار گرفته تا یک مقایسه جذاب و دیدنی را آغاز کنند.

در این مقایسه اکسپریا XZ به عنوان قدرتمندترین اسمارت فون سونی و یک دستگاه گلکسی نوت 7 که علاوه بر قدرتمندترین، جنجالی ترین فبلت سامسونگ نیز به شمار میرود در دو طرف میدان حضور دارند. این مقایسه مربوط به سرعت اجرای برنامه ها و عملکرد دستگاه است که از دو دستگاه پر ادعای این روزهای بازار به ثبت رسیده است. سخن را کوتاه کرده و دعوت میکنیم این مقایسه را از ویدئوسنتر سایت تخصصی اکسپریا تماشا کنید.