Untitle22d
کانال ویدیویی Btekt سخت در تلاش برای به چالش کشیدن پرچمداران روز دنیاست تا بتواند در مقایسه های مختلف، نقطه ضعفی از هرکدام از محصولات رده بالای شرکت ها پیدا کند. اینبار اکسپریا Z5 و اکسپریا Z5 Compact سوژه اصلی این گروه برای به چالش کشیدن آن ها در برابر تعدادی از محصولات رده بالای بازار مانند گلگسی S6 Edge، هواوی Mate S، آیفون 6، آیفون 6 پلاس، اچ تی سی One M9، ال جی G4، موتورولا Nexus 6 و اکسپریا Z3، Z3 Compact و Z3 پلاس بوده است. در ادامه و در سه ویدیوی زیر به ترتیب، کیفیت صفحه نمایش، اسپیکر و کیفیت زوم دوربین هر کدام از این سردمدارانِ حال حاضر با هم مقایسه شده است. پیشنهاد میکنیم تماشای این سه ویدیو را به هیچ عنوان از دست ندهید و مثل همیشه نظرات خود را در مورد برتری هر کدام از محصولات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

توجه داشته باشید که در هر بخش گوشی هایی به مصاف با اکسپریا Z5 رفته اند که توان رقابت با آن را داشته باشند، به عنوان مثال در بخش کیفیت صدای اسپیکر بدیهی است که اچ تی سی One M9 و یا Nexus 6 در این رقابت حضور پیدا کردند زیرا سایر مدل ها در بخش اسپیکر در مرحله ای بسیار پایین تر از بلندگوهای استریوی خانواده Z5 قرار میگیرند!

ویدیوی مقایسه صفحه نمایش اکسپریا Z5 با گلگسی S6 Edge، هواوی Mate S، آیفون ۶، آیفون ۶ پلاس، اچ تی سی One M9، ال جی G4، موتورولا Nexus 6 و اکسپریا Z3، Z3 Compact و Z3 پلاس

ویدیوی مقایسه اسپیکر اکسپریا Z5 با اچ تی سی One M9، موتورولا Nexus 6 و اکسپریا Z3 پلاس

ویدیوی مقایسه زوم دیجیتال اکسپریا Z5 در برابر آیفون ۶، ال جی G4، گلگسی S6 Edge و اکسپریا Z3 پلاس