xperia-z2-the-right-accessories-765ead40cc14d305fb6b10a982610987-940
سونی اریکسون، در سال 2011 آخرین واکمن موبایل خود را با نام Live With Walkman معرفی و عرضه کرده بود. این مدل آخرین بازمانده از واکمن های سونی اریکسون بود که پس از جدایی سونی از اریکسون دیگر چنین طرحی از سونی هیچگاه تولید و عرضه نشد. هرچند که سونی یک بار دیگر با معرفی اکسپریا E1، یک محصول با قدرت پخش موزیک بالا را به نمایش گذاشت.

از مهمترین مشخصه های گوشی لایو واکمن سونی اریکسون قدرت صدای بالای آن بود که این دستگاه را تبدیل به یک پخش کننده قدرتمند کرد. در تمامی مدتی که از تولید این محصول میگذرد هیچ اسمارت فونی جرأت عرض اندام در مقابل آخرین بازمانده واکمن های سونی را نداشت. اما امروز سونی با معرفی پرچمدار خود نشان داد، یک بار دیگر لذت پخش موسیقی واکمن لایو تکرار خواهد شد.

مقایسه ای کوتاه و جالب از قدرت صدای اکسپریا Z2 و لایو واکمن سونی اریکسون به عمل آمده است. هرچند که لایو واکمن با محوریت پخش موزیک در این زمینه بسیار قدرتمند است اما اکسپریا Z2 نیز در این عرصه آنچنان دست و پا بسته نیست و میتواند در مقابل این موزیک پلیر سونی اریکسون حرفی برای گفتن داشته باشد. هرچند که قدرت نهایی صدای آن از آخرین بازمانده واکمن های اریکسون کمتر است.

شما میتوانید این ویدئوی کوتاه را از ویدئو سنتر سایت تخصصی اکسپریا مشاهده و دانلود کنید.

 

مقایسه قدرت صدای اکسپریا Z2 و Live With Walkman

مقایسه قدرت صدای اکسپریا Z2 و Live With Walkman