دقیقاً یک ماه از معرفی اولیه اکسپریا XZ2 Premium میگذرد اما این محصول هنوز به عنوان یک اسمارت فون مستقل و واقعی در اختیار هیچکدام از رسانه ها قرار نگرفته است. چند روز قبل سونی با گذشت یک ماه از معرفی اکسپریا XZ2 Premium، آن را در کشور ژاپن برای اصحاب رسانه نمایش داد تا اولین رویارویی مستقیم با سوپر پرچمدار امسال سونی به این صورت رقم بخورد.

اکسپریا XZ2 Premium اولین اسمارت فون سونی است که به دوربین دوگانه مجهز شده است. سونی در دوربین دوگانه اکسپریا XZ2 Premium بیش از همه به قدرت تصویربرداری و فیلمبرداری در نور کم افتخار میکند. به اعتقاد سونی اکسپریا XZ2 Premium میتواند در حالت عکسبرداری به ایزو 51200 و در حالت فیلمبرداری به ایزو 12800 دست پیدا کند.

این مزیت برای اکسپریا XZ2 Premium، کمک میکند تا در شرایط نور کم عکس ها و فیلم های با کیفیت بدون کمترین نویز به ثبت برسد. قطعاً در این راه سونی رقبای سختی مثل سامسونگ و هواوی را دارد که امسال با پرچمداران خود سر و صدای زیادی به پا کردند. گلکسی S9 از سامسونگ و P20 Pro از هواوی هر دو مدعیان تصویربرداری در نور کم هستند.

بالاخره بعد از گذشت یک ماه، اولین ویدئو از اکسپریا XZ2 Premium به دست ما رسید تا به صورت جدی بتوانیم دوربین فیلمبرداری این سوپر پرچمدار سونی را محک بزنیم. این ویدئو به صورت کوتاه، قدرت فیلم برداری سه گوشی اکسپریا XZ2 Premium، گلکسی S9 و P20 Pro در نور بسیار کم را مورد آزمایش قرار میدهد. این مقایسه کوتاه میتواند محک خوبی برای اولین گوشی هوشمند سونی با دوربین دوگانه باشد که قطعاً آغازگر راه بسیار بزرگی خواهد بود.

ما به شما توصیه میکنیم این ویدئو را حتما در ادامه از ویدئو سنتر سایت تخصصی اکسپریا تماشا کنید. برای مقایسه بهتر این ویدئو با سه کیفیت برای شما آماده شده که در صورت امکان حتماً ویدئو را با بالاترین کیفیت موجود تماشا کنید.