Xperia-XA (11)
با ورود اکسپریا X از هفته گذشته به بازار ایران و همچنین عرضه قریب الوقوع اکسپریا XA علاقه مندان به سونی منتظر هستند تا وضعیت جدید سونی در بازار کشور ما را با خانواده جدید X مشاهده کنند.

اکسپریا X را نمیتوان یک اسمارت فون پرچمدار به صورت صرف قلمداد کنیم اما مشخصات این دستگاه بسیار بالاتر از یک میان رده است. شاید بهترین لقب برای اکسپریا X عنوان یک سوپرمیان رده یا یک شبه پرچمدار باشد که در برخی زمینه ها محدودیت هایی نسبت به بالادستی های خود داشته و اما در بسیاری زمینه ها نیز برتری های خود را به بالاترین گوشی های هوشمند بازار تحمیل میکند.

از طرف دیگر اکسپریا XA نیز توان رقابت با اکسپریا X را ندارد اما در سطح قیمت خود رقیب جدی برای سایر گوشی های هوشمند است. ما در آینده قطعا مقایسه های بیشتری از اکسپریا X و اکسپریا XA با مدل های هم رده خود انجام خواهیم داد اما در ابتدای کار بد نیست تا مشخصات اکسپریا X را با دو گوشی هوشمند مطرح بازار یعنی گلکسی S7 و آیفون 6S و نیز اکسپریا XA را با گلکسی A5 2016 و نسل سوم گوشی های هوشمند موتو مقایسه کنیم.
compare-xperia-x

compare-xperia-xa

همانطور که میدانید سونی عرضه گوشی های هوشمند سری X را با یک پیشنهاد ویژه در ایران انجام میدهد. در ایران به تمامی خریداران گوشی‌های اکسپریا X، یک پایهٔ شارژ مدل DK52 و یک Power Bank و به خریداران گوشی‌های اکسپریا XA یک هدست استریوی Bluetooth مدل SBH20 و یک مونو پاد هدیه داده می‌شود.

البته برای استفاده از طرح هدیه خرید باید حتما از فروشگاه های معتبر باشد. فروشگاه تکنولایف یکی از فروشگاه های معتبر در ایران است که تمامی گوشی های هوشمند سری X را به مشتریان خود با هدیه های رسمی سونی عرضه میکند.

برای دریافت جزئیات بیشتر و همچنین قیمت روز گوشی های سری X کد Sonyx را به شماره 3000505500 پیامک کنید.

gift sonyx-insta1

برای خرید اکسپریا X از فروشگاه تکنولایف اینجا را کلیک کنید.