همگی به خوبی در جریان هستند که در طی هفته های گذشته، قیمت گوشی های هوشمند تا چه اندازه افزایش داشته است. افزایش قیمت تلفن های همراه در هفته های گذشته سبب شد تا میان رده های موجود در بازار تقریباً با قیمت گذشته پرچمداران در بازار خرید و فروش شوند.

افزایش قیمت گوشی های هوشمند سبب شد تا قدرت خرید تلفن های همراه برای مردم کاهش پیدا کند. به همین سبب حالا باید بیشتر از گذشته به گوشی های میان رده ای که در بازار هستند توجه داشته باشیم. چرا که میان رده های موجود در بازار حالاً در دسترس قشر گسترده ای از مردم خواهند بود.

سونی در سال جاری چند مدل میان رده از خانواده اکسپریا را معرفی کرد که به زودی در ایران عرضه خواهند شد. یکی از میان رده های سونی، اکسپریا XA2 است که شانس خوبی برای موفقیت در بازار دشوار ایران دارد. یکی از رقبای اکسپریا XA2، شاید گوشی HTC U11 Life باشد که این محصول هم از نظر مشخصات تقریباً در سطح اکسپریا XA2 بوده که حدود دو ماه هم زودتر رونمایی شده است.

در جدولی که مشاهده میکنید، مشخصات سخت افزاری دو گوشی اکسپریا XA2 و HTC U11 Life در کنار یکدیگر آمده است. در ادامه نیز عملکرد این دو دستگاه در چند بنچمارک با هم مقایسه شده است. با توجه به مشخصات و عملکرد سخت افزاری این دو دستگاه و قیمت جهانی آنها که در انتها درج شده، به نظر شما کدام محصول ارزش خرید بیشتری دارد؟ در بخش دیدگاه ها ما را با نظرات ارزشمند خود همراهی کنید.