Xperia-Z3-plus-Press-2
اخباری که این روزها پیرامون اکسپریا +Z3 و مشکلات ناشی از تولید گرما توسط پردازنده به گوش میرسد نگرانی های زیادی را برای علاقه مندان به سونی ایجاده کرده است. خبرهای ضد و نقیضی در این باره شنیده میشود. گاهی گفته میشود این مشکل بسیار حاد و گاهی نیز این مشکل یک امر عادی تلقی میگردد. اما به راستی حقیقت ماجرا چیست ؟

شاید بهترین راه برای پاسخ به سوال مذکور این باشد که شما یک دستگاه اکسپریا +Z3 را در دستان خود گرفته و ساعاتی با آن کار کنید. وبگردی، فیلم برداری، بازی و … در شرایط محیطی مختلف میتواند در پاسخ به این سوال که اکسپریا +Z3 با مشکل داغ شدن بیش از حد رو به رو است یا خیر مفید باشد.

یکی از روش هایی که میتوان مشکل حرارت این دستگاه را سنجید مقایسه آن با دیگر اسمارت فون ها علی الخصوص گوشی های اکسپریا است. مقایسه ای که در ادامه مشاهده میکنید، از سه دستگاه اکسپریا +Z3، اکسپریا Z3v و اکسپریا Z3 Compact به عمل آمده که در آن با هر سه دستگاه در شرایط محیطی یکسان، شروع به ضبط فیلم با کیفیت 4K میگردد. نتیجه بدست آمده بسیار جالب توجه است که از شما دعوت میکنیم در ادامه این ویدئو را از ویدئوسنتر سایت تخصصی اکسپریا تماشا کنید.

 

۲۲

مقایسه دمای سه اسمارت فون از خانواده اکسپریا Z3