IF
اگر به خاطر داشته باشید، پیش از این چندین بار مقایسه های جالبی از کیفیت صفحه نمایش اکسپریا Z2 با رقبای داخلی و خارجی خود برای شما قرار داده بودیم. در آخرین مرحله نیز مقایسه تصویری و ویدئویی کیفیت صفحه نمایش اکسپریا Z2 و اکسپریا Z1 را مشاهده کردیم.

بنا به درخواست برخی از کاربران محترم سایت ، امروز قصد داریم تا یک رقیب سرسخت را برای مبارزه با اکسپریا Z2 دعوت کنیم. شاید اکسپریا Z1 آنگونه که باید و شاید در زمینه صفحه نمایش در برابر اکسپریا Z2 حرفی برای گفتن نداشته باشد، اما ماجرا برای اکسپریا زد اولترا متفاوت است. این محصول سال گذشته بدون شک از بهترین فبلت های جهان محسوب میشد که البته همچنان نیز در بین قدرت های برتر عرض اندام میکند.

صفحه نمایش اکسپریا زد اولترا یکی از نقاط قوت این دستگاه محسوب میشود که اگر این دستگاه را صاحب بهترین صفحه نمایش در بین اسمارت فون های سال 2013 سونی بدانیم گزافه گوبی نکردیم. اکسپریا Z2 نیز با پنل IPS خود و فناوری Triluminos و X-Reality صاحب بهترین صفحه نمایش سونی در سال جاری است. به همین خاطر این رقابت میتواند بیشتر از آنچه که فکر میکردیم جالب توجه باشد. پس تا پایان با ما همراه باشید و در انتها نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

IF

IF

IF

IF

IF

IF

IF

IF

IF

IF

IF

IF

IF

IF

IF

IF

IF

IF

IF

IF

IF

IF

IF

IF

IF