Windows-8-taskbar-thumbnail

اگر شما جزو آن دسته از کاربران خاص اندروید هستید و دوست دارید صفحه اصلی گوشی هوشمندتان را تبدیل به ویندوز 8 کنید،در ادامه ما شما را با این کار آشنا خواهیم کرد. با این کار شما منوی استارت ویندوز را به صفحه اصلی گوشی هوشمندتان خواهید آورد!

برای شروع ابتدا نرم افزار را از طریق این لینک یا لینک انتهای مطلب دانلود کنید. هنگامی که نصب این نرم افزار با نام Taskbar به اتمام رسید. ترجیحا و برای استفاده های بعدی، از منوی برنامه نرم افزار را به صفحه اصلی(هوم اسکرین) بیاورید. پس از اولین اجرا نرم افزار خود را با محیط اندروید تطبیق می دهد.

444

تیک گزینه Enable Taskbar را فعال کنید. برای شروع استفاده از خدمات روی گزینه Edit Start Menu کلیک کنید.همانطور که در عکس پایین مشاهده میکنید از طریق سه گزینه اول که هر کدام با نام Edit شروع میشوند میتوانید شخصی سازی را به صورت دلخواه و با شیوه ای بسیار آسان تغییر دهید.

111

پس از ورود به گزینه Edit Start Menu items با کلیک بر روی سه نقطه در بالا سمت راست میتوانید به هر تعداد که بخواهید پوشه یا فولدر نیز ایجاد کنید،نامی برای آن انتخاب و از میان گزینه های موجود تعیین کنید که چه چیزی درون پوشه قرار بگیرد. بعد از ساخت و ایجاد تغییرات از طریق تیک آبی رنگ در بالا این تغییرات را تایید کنید تا در نرم افزار اعمال شود.

222

از طریق گزینه دوم Edit Start Menu layout نیز میتوانید سایز اجزای مختلف نواز استارت ویندوز را تغییر دهید تا به همان شکل در صفحه اصلی گوشی تان به نمایش در آید.

333

از طریق گزینه سوم Edit setting items نیز میتوانید میان برهای خود مانند وای فای،حالت آفلاین و روشنایی صفحه را در منوی استارت داشته باشید.

Screenshot_۲۰۱۴-۱۲-۱۱-۰۷-۴۶-۰۱

از طریق این شبیه ساز منوی استارت حتی قابلیت جستجو میان برنامه ها نیز برایتان فراهم شده است. کافی است کمی با این نرم افزار کار کنید تا همه چیز دستتان بیاید.پس از خارج شدن از نرم افزار در صورت فعال کردن آن، آیکون کوچک ویندوز بر روی صفحه نمایش ظاهر میشود که با کلیک بر روی آن به منوی استارت ویندوز و برنامه های اندرویدتان دسترسی خواهید داشت.توجه داشته باشید که از درون نرم افزار حتی میتوانید مکان قرارگیری آیکون میانبر بر روی صفحه اصلی را نیز با سوایپ کردن بر روی آن تغییر دهید.

دانلود نرم افزار Taskbar