سونی موبایل ایران از بهمن سال گذشته جشنواره ای را برای علاقه مندان به خرید گوشی های سونی برگزار کرد که در آن هر یک از خریداران گوشی های خانواده X ضمن دریافت یک جایزه ویژه در قرعه کشی یک دستگاه خودرو نیز شرکت داده میشوند.

سونی موبایل ایران در جشنواره نوروزی خود، تمامی افرادی را که در طول مدت تعیین شده، یکی از گوشی های سری X را خریداری کنند در قرعه کشی یک دستگاه خودروی تیوولی و سایر جوایز نقدی و غیر نقدی شرکت خواهد داد. طبق گفته سونی موبایل، علاوه بر خودروی کره ای سانگ یانگ تیوولی، عیدی ‏های دیگری که به قید قرعه به همه ‏ی خریداران تعلق می گیرد شامل سکه تمام بهار آزادی، نیم سکه بهار آزادی، ربع سکه بهار آزادی، هدست بلوتوث SBH20، پاور بانک (شارژر همراه)، پایه سلفی و وجه نقد است.

جوایز این بخش کاملا اتفاقی است که با ارسال کد قرعه کشی موجود روی جعبه به شماره 20007669 جایزه شما مشخص میشود. تمام خریداران گوشی های سری X در این جشنواره یکی از جوایز فوق را دریافت میکنند، فقط نوع جایزه بستگی به شانس شما دارد. پس در این جشنواره به طور حتم همه شما برنده یکی از جوایز سونی خواهید شد.

طبق وعده قبلی فرصت شرکت در این جشنواره تا 31 فروردین بود که حالا سونی موبایل ایران مهلت شرکت در این جشنواره را تا 8 اردیبهشت تمدید کرد. بر این اساس هر یک از خریداران گوشی های سری X که تا 8 اردیبهشت یکی از گوشی های این خانواده را خریداری کرده و کد قرعه کشی را به شماره 20007669 ارسال کنند ضمن شرکت در قرعه کشی یک دستگاه خودرو تیوولی میتوانند یکی از جوایز نامبرده در بالا را نیز دریافت کنند.