1238258
سونی موبایل از ساعاتی قبل یک به روزرسانی جدید را برای یکی از ابزارهای سیستمی خود منتشر کرد. این به روزرسانی برای موتور اجرا کننده تم های اکسپریا منتشر شده و در آپدیت سنتر برخی از کاربران قابل دریافت است. Themes در واقع برنامه ای است که از طریق آن انتخاب و دانلود تم های اکسپریا در تنظیمات دستگاه صورت میگیرد.

برنامه Themes در لانچر و منوی دستگاه قابل مشاهده نیست. این برنامه گزینه ای از تنظیمات دستگاه است که با ورود به آن میتوانید تم های مورد نظر خود را نصب کنید و یا تم های دیگر را دانلود کنید. این اولین بار است که برنامه Themes در گوشی های اکسپریا به روزرسانی میشود.

این به روزرسانی شماره ساخت برنامه Themes را به 4.0.A.0.1 ارتقا داده است. در بخش تغییرات این آپدیت به بهبود طراحی تم های اکسپریا اشاره شده است. با نصب این تم باید ببینم که دست تم های اکسپریا تا چه اندازه برای ایجاد تغییرات در رابط کاربری دستگاه باز خواهد شد.

اگر شما هنوز موفق به دریافت این آپدیت نشدید هم اکنون آخرین نسخه از موتور اجرا کننده تم های اکسپریا در پلی استور سایت تخصصی اکسپریا قرار گرفته است. این نسخه بر روی اندروید لالی پاپ و مارشمالو قابل نصب و اجرا است.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور