xperia-xz-a-little-water-desktop-ff4755494fa0cbd3e03ef75ab7ff1dbe

از روز معرفی اکسپریا XZ، این گوشی هوشمند در اَبعاد خاصی مورد تحسین بسیاری از رسانه ها قرار گرفت، که یکی از اصلی ترین حیطه هایی که اکسپریا XZ توانست نظر کارشناسان را به خود جلب کند، طراحی جدید پرچمدار سونی و رنگ هایِ بسیار خاصی است که سونی برایِ اولین خط از پرچمداران خانواده X در نظر گرفته است.

اکسپریا XZ از لحاظ طراحی تفاوت هایی با نسل قبل دارد. سونی هم در پشت و هم در جلویِ دستگاه لبه هایِ دو طرف را خمیده کرده است، تا کاربر با در دست گرفتن این گوشی هوشمند حس راحتی بیشتری را نسبت به گوشی هایِ پرچمدار قبلی این کمپانی ژاپنی احساس کند.

از طرفی، سونی برایِ اولین بار از فلز بسیار خاصی با نام ALKALAIDO بهره گرفته است، که به گفته سردمداران سونی و تأیید اَصحاب رسانه فلزی با طبع گرم میباشد و حس سرمایِ فلز را به کاربر منتقل نمیکند. از طرفی، این فلز در مقابل خط و خش و ضربه تا حدود بسیار زیادی مقاوم میباشد و با توجه به حالت صیقلی بودن، از دست لیز نمیخورد.

پیش از این عکس هایی نه چندان حرفه ای از رنگ پلاتینیومی گوشی اکسپریا XZ برایِ شما گذاشته بودیم، اما اَکنون وقت آن رسیده است که چشمان شما را به ضیافت عکس هایِ حرفه ای این گوشی هوشمند دعوت کنیم. اگر شما هم مثل ما به جدیدترین پرچمدار سونی علاقه مند هستید، توصیه میکنیم تصاویر زیر را از دست ندهید…