اگر به خاطر داشته باشید، چند هفته قبل مطلع شده بودیم که شرکت ایران رهجو به عنوان نماینده رسمی سونی در ایران، به زودی خانواده جدید اسپیکرهای بی سیم را به بازار ایران وارد خواهد کرد. چهار اسپیکر از یک خانواده که همگی در نمایشگاه CES امسال معرفی شدند، محصولات جدیدی هستند که بازار ایران شاهد ورود آنها خواهد بود.

طبق همان وعده، از امروز شرکت ایران رهجو کار عرضه اسپیکرهای بی سیم سونی را به صورت رسمی در ایران آغاز کرد. SRS-XB10، SRS-XB20، SRS-XB30 و SRS-XB40 چهار اسپیکر بی سیم از سونی هستند که در چهار رده قیمت متفاوت، از حالا در فروشگاه های کشور قابل خریداری هستند.

اسپیکر SRS-XB10 کوچکترین و ارزان قیمت ترین اسپیکر سونی در این خانواده است که ما را به یاد اسپیکر BSP10 می اندازد. این اسپیکر کوچک با قیمت استثنایی 199 هزار تومان با گارانتی شرکت ایران رهجو در ایران موجود شده که به عنوان یک اسپیکر EXTRA BASS با این ابعاد، قیمت بسیار مناسبی در مقابل رقبای خود دارد.

سه اسپیکر دیگر نیز از سری اسپیکرهای EXTRA BASS هستند که به ترتیب با قیمت های 449، 699 و 899 در فروشگاه سونی آنلاین آماده سفارش قرار دارند. فاصله کوتاه عرضه جهانی تا عرضه در ایران، از مزایای اسپیکرهای جدید سونی است که شرکت ایران رهجو به عنوان نماینده رسمی سونی در ایران دست به این اقدام ارزشمند زده است. جزئیات بیشتر از این چهار اسپیکر قدرتمند و سفارش آنلاین آنها را هم اکنون از لینک های زیر در سایت سونی آنلاین بدست آورید.

اطلاعات و خرید آنلاین اسپیکر SRS-XB10

اطلاعات و خرید آنلاین اسپیکر SRS-XB20

اطلاعات و خرید آنلاین اسپیکر SRS-XB30

اطلاعات و خرید آنلاین اسپیکر SRS-XB40


بلندگوی SRS-XB40


بلندگوی SRS-XB30


بلندگوی SRS-XB20


بلندگوی SRS-XB10