a-great-conversation-starter-desktop-1bb2a4b009d9869291815ac800530fd4

همانطور که قبلاً نیز پیش بینی کرده بودیم، اکسپریا Ear، دستیار هوشمند سونی تا حدود 2 روز دیگر در سراسر دنیا عرضه شده و در اختیار کاربران و علاقه مندان قرار خواهد گرفت. قیمت این محصول در کشور خانگی سونی، ژاپن 19.880 ین، در کشور انگلستان به قیمت 150 پوند، در سایر کشورهایِ اروپایی 170 یورو و در آمریکا با قیمت 190 دلار در دسترس کاربران قرار دارد.

اکسپریا Ear با طراحی جمع و جور و بینظیر خود مجهز به مجموعه ای از سنسورهایِ مختلف میباشد و میتواند انواع حرکات و رفتارهایِ شما را شناسایی کند و به درستی شما را هدایت کند. فقط تنها مشکلی که وجود دارد این است که شاید بعضی وقت ها مردم فکر کنند در حال صحبت کردن با خودتان هستید.

اکسپریا Ear اما بسیار هوشمندتر از اینها طراحی شده است. این دستیار هوشمند بلوتوث نیازی به خاموش و روشن کردن ندارد. زمانی که برایِ شارژ این هدست بلوتوث را در درون کپسول مخصوصش قرار میدهید، به حالت استندبای میرود و وقتی آنرا از محفظه شارژ خارج کرده و بر رویِ گوش قرار میدهید، به صورت خودکار روشن شده و آماده دریافت فرامین شما میشود.

اکسپریا Ear مجهز به بلوتوث 4.1 میباشد و به دلیل طراحی جمع و جور خود دارایِ یک باتری بسیار کوچک 65 میلی آمپر/ساعتی است، که به گفته سونی میتواند با یک بار شارژ کامل تا 4 ساعت با شما همراه شود. کپسول این دستیار هوشمند نیز مجهز به باتری 300 میلی آمپر/ساعتی است، که در مجموع میتواند تا 12 ساعت شارژ باتری را برایِ اکسپریا Ear به ارمغان بیاورد. گفتنی است که شارژ کپسول این دستیار هوشمند بلوتوث بسیار جمع و جور و شکیل از طریق کابل USB صورت میگیرد.